Harrison Ford wraca do zdrowia

Fotoreporterzy przyłapali Forda na spacerze. Aktor dochodzi do zdrowia i nie porusza się już o kulach. To dobra wiadomość dla fanów "Gwiezdnych Wojen"

Harrison Ford pokazał się na ulicach Santa Monica niedługo po wypadku. Przypomnijmy - aktor złamał nogę na planie filmowym, podczas kręcenia najnowszej części „Gwiezdnych Wojen”. Spadł na niego…statek kosmiczny, słynny „Sokół Millenium”, którym lata Han Solo - bohater grany przez Forda.

Zobacz także:

Harrison Ford, wypadek na planie gwiezdnych wojen Obrażenia Forda poważniejsze niż sądzono Harrison Ford wstrzymuje pracę na planie

Fotoreporterzy spotkali Forda, gdy przechadzał się ulicami Santa Monica, bez żadnego wspomagania kontuzjowanej nogi. Aktor wybrał się na kawę do najbliższej kawiarni sieci Starbucks. Jak widać aktor szybko dochodzi do zdrowia. Możemy więc liczyć na to, że zdjęcia do filmu, wkrótce zostaną wznowione.

Komentarze

Skomentuj
  • kocio_ponimirski (gość)

    Tak to jest,jak się szuka przygód zamiast trenować kontrolowanie Mocy.Ale Han ma jeszcze czas na poprawę.Podobno na naukę nigdy nie jest za późno.Uniwersytet Galaktyczny Trzeciego Wieku(wydział prof.dok.hab.Yody) cały czas prowadzi nabór kandydatów.

    03.08.2014 10:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×