"Hawkeye". Wkrótce ruszą zdjęcia do serialu Disney+? Kto w obsadzie?

Dobre informacje dla wszystkich fanów Marvel Studios, bowiem wiele wskazuje na to, że już wkrótce ruszą zdjęcia do jednego z najbardziej oczekiwanych seriali Marvela, a mianowicie "Hawkeye". Sprawdźcie szczegóły!

Multimedia

"Hawkeye" powstaje z myślą o platformie Disney+. To od dawna zapowiadany projekt, w którym jedną z czołowych postaci będzie Clint Barton. W postać, podobnie jak w filmach "Avengers", będzie wcielać się Jeremy Renner.

Marvel Studios rezygnuje z Hailee Steinfeld? Co dalej z serialem MCU?Zobacz więcej

Jedną z głównych postaci serialu będzie z pewnością Kate Bishop, która przejmie kostium Hawkeye'a. Wciąż jednak nie wiadomo, kto ostatecznie pojawi się w tej roli. Wcześniej spekulowano, że na ekranie zobaczymy Hailee Steinfeld, ale później pojawiało się coraz więcej głosów, że Disney jednak postawi na inną aktorkę.

Według najnowszych spekulacji, zdjęcia do serialu mają ruszyć we wrześniu. Kiedy premiera na Disney+? Tego jeszcze nikt nie wie.

Źródło: Cover Video/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×