HBO Max. "Schody", "Pamiętniki Wampirów" i "Gra o Tron". Oto filmy i seriale, które są najchętniej oglądane w Polsce. Co jeszcze znalazło się na liście?

Na HBO Max znajdziecie wiele intersujących tytułów filmowych i serialowych. Od komediowych historii, po filmy dla dzieci, dokumenty czy filmy sensacyjne. Wybór jest spory. Wśród propozycji na seans są takie, które najczęściej wybieramy. Które z filmów i seriali znalazły się w ostatnim czasie na liście najpopularniejszych w Polsce? Dowiesz się tego z naszej galerii!

Multimedia

HBO Max. Najpopularniejsze filmy i seriale

Od marcowej premiery serwis HBO Max wciąż cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Jego użytkownicy mają dostęp do sporej bazy tytułów filmowych, serialowych oraz produkcje oryginalnych. W maju pojawiło się wiele nowych propozycji dla widzów. Wśród nich serial "Schody" i "Miłość ponad czasem", czyli tajemnicza historia śmierci i losy magicznej miłości. Jeżeli któraś z ostatnich premier umknęła wam, koniecznie wróćcie do naszego tekstu, w którym wspominamy o nich.

Hit kinowy już wkrótce dostępny w HBO Max!Zobacz więcej

Być może właśnie zastanawiasz się, co warto byłoby zobaczyć w wolnej chwili. Na prawdę duży dostęp do najróżniejszych tytułów, może utrudnić wybór. Ułatwieniem mogą być w takiej sytuacji opinie innych użytkowników. Jest kilkadziesiąt filmów i seriali, które znalazły się w zestawieniu najpopularniejszych propozycji oglądanych przez polskich użytkowników platformy. Wśród nich pojawiły się wcześniej wspomniane seriale HBO Max, ale także "Gra o Tron", "Pamiętniki Wampirów" i inne ekranowe historie. Od opowieści dla dzieci, animacji dla dorosłych po dokumenty i komedie.

Lato pełne nowych seriali. Zebraliśmy najciekawsze produkcje. Będzie, co oglądać!Zobacz więcej

Co najchętniej oglądają polscy widzowie? Które z tych propozycji już widzieliście?

Zestawienie tytułów znajdziecie w naszej galerii!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×