HBO ostrzega przed ściąganiem nowych odcinków "Gry o tron"

Przed premierą 5. sezonu "Gry o tron" do sieci wyciekły aż cztery odcinki. HBO wysyła maile do użytkowników torrentów ostrzegające przed ściąganiem serialu.

Multimedia

Jeszcze przed premierą 5. sezonu "Gry o tron" w sieci dostępne były nielegalnie cztery nowe odcinki serialu. W ciągu kilku godzin od udostępnienia zostały one pobrane ponad 100 tysięcy razy. Podobna sytuacja miała miejsce przy poprzednich, jednak wówczas HBO reagowała dość powściągliwie.

CZYTAJ TAKŻE: PIERWSZE ODCINKI 5. SEZONU "GRY O TRON" DOSTĘPNE ONLINE [WIDEO] W LONDYNIE ODBYŁA SIĘ OFICJALNA PREMIERA 5. SEZONU "GRY O TRON" [WIDEO]

Teraz stacja podjęła radykalne kroki. Przy współpracy z firmą IP-Echelon udało się jej ustalić IP osób mieszkających w USA, które ściągnęły i udostępniły nowe odcinki "Gry o tron" w torrentach. Do kilku tysięcy tych użytkowników zostały już wysłane wiadomości z informacją, że rozpowszechnianie treści należących do HBO jest niezgodne z prawem. Na razie stacja nie podjęła żadnych działań prawnych w związku z tą sytuacją.

Komentarze

Skomentuj
  • Olek (gość)

    Da poszli oni na xuj

    19.04.2019 19:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×