hbo

"30 srebrników". Teaser nowego hiszpańskiego serialu HBO Europe. Światowa premiera na Festiwalu Filmowym w Wenecji!

Nowy hiszpański serial HBO Europe "30 srebrników" będzie miał swoją światową premierę na tegorocznym Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Wenecji. Produkcja wyreżyserowana została przez nagradzanego filmowca Álexa de la Iglesię, który wraz ze swoim wieloletnim współpracownikiem Jorgem Guerricaechevarríą jest także współautorem scenariusza.

29.07.202030 srebrników

"W domu". Małgorzata Szumowska i Michał Englert o swoim filmie dla HBO Polska. Żałują, że "Córka boga" miała premierę bezpośrednio na Netflix? [WYWIAD]

Na platformę HBO GO niedawno trafił filmowy projekt "W domu", w którym polscy twórcy - związani z kinem, teatrem czy operą - postanowili przedstawić swoje spojrzenie na życie w dobie COVID-19. W ramach cyklu swój film pt. "Chłopiec z widokiem" przedstawili Małgorzata Szumowska oraz Michał Englert. Zobaczcie, co nam powiedzieli o swojej produkcji!

27.07.2020W domu

"W domu". Osadzony w wirtualnej przestrzeni Krzysztof Garbaczewski opowiada o swoim filmie dla HBO Polska. VR to przyszłość kina i teatru? [WYWIAD]

Na platformę HBO GO właśnie trafiła antologia "W domu", czyli nietypowy projekt, w ramach którego polscy twórcy kina, teatru oraz opery postanowili zmierzyć się z rzeczywistością podczas lockdownu i pokazać swoje spojrzenie na życie w dobie COVID-19. Jednym z twórców, który wziął udział w akcji, jest Krzysztof Garbaczewski, który - będąc osadzonym w wirtualnej rzeczywistości - opowiedział nam o kulisach swojego filmu pt. "Ślimak"!

22.07.2020W domu

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×