"Heartstopper". Hit Netflixa i serial "Książęta" mają wiele wspólnego. Nie wierzycie? To zobaczcie te zdjęcia!

Serial "Heartstopper" szybko stał się hitem Netflixa. Historia Nicka i Charlie'go podbiła serca widzów. Przyglądając się tej produkcji, można zauważyć sporo podobieństw z innym tytułem Netflixa. Co łączy ekranizację komiksów Alice Oseman i serial "Książęta"?

Multimedia

"Heartstopper", historia miłości, która podbiła Netflixa

"Heartstopper" to serial, w którym poznajemy historię Nicka i Charlie'go. Ich znajomość zaczyna się w szkole. Chociaż mogłoby się wydawać, że należą do dwóch zupełnie innych rzeczywistości, to z czasem coraz bardziej zbliżają się do siebie. Światy gwiazdy drużyny rugby i zamkniętego w sobie muzyka zaczynaj się krzyżować, a przyjaźń przeradzać w coś większego. Swoje uczucia muszą jednak ukrywać, bo ich rówieśnicy mogą tego nie zaakceptować. Produkcja kierowana do nastolatków zachwyca także starszych widzów. Tematy, które porusza, skłaniają do refleksji odbiorców w różnym wieku. W mediach serial nazywany jest uroczym. Co więcej, "Heartstopper" jest lekkim serialem, który sprawia, że widzowie czują się szczęśliwi, a nie przybici problemami bohaterów.

Nie tylko "Heartstopper" Netfliksa. Poznaj inne seriale stworzone na podstawie komiksówZobacz więcej

"Heartstopper" nazywany jest hitem. Nie jest on jednak pierwszą historią o miłości nastolatków i ich problemach codziennego życia. Użytkownicy Netflixa już wcześniej poznali serial "Książęta", który również zaciekawił wielu widzów. Gdy książę Wilhelm, rozpoczyna naukę w Hillerska, prestiżowej szkole z internatem, wreszcie ma okazję, by lepiej poznać siebie i zdecydować, na czym mu w życiu zależy. Wtedy na jego drodze pojawia się też Simon, z którym zaczyna go wiele łączyć. Przyglądając się obydwu tym tytułom nieco bliżej, można zauważyć, że mają sporo wspólnego. Jakie elementy są podobne w tych produkcjach?

Wszystkiego dowiecie się z naszej galerii!

Zobacz galerię

A wy widzieliście seriale "Heartstopper" i "Książęta"?

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×