"Heartstopper". Netflix zapowiedział powstanie nowej animacji dla młodych dorosłych. Sprawdź, o czym będzie!

Netflix zapowiedział stworzenie adaptacji serialowej znanej serii komiksów dla młodych dorosłych. "Heartstopper" będzie rozgrywał się w Wielkiej Brytanii, a jego głównymi bohaterami będzie dwójka nastolatków, którzy chodzą razem do szkoły. Co jeszcze wiadomo o planach dotyczących produkcji?

Multimedia

"Heartstopper" - zarys fabuły

Główni bohaterowie serialu "Heartstopper" to dwójka nastolatków, Nick i Charlie, którzy wspólnie uczęszczają do szkoły dla chłopców. Charlie to wysoce emocjonalny neurotyk, który zakochuje się w Nicku, wrażliwym zawodniku drużyny rugby. Zupełnym przypadkiem, chłopcy siadają z sobą w ławce.

Pięć czarodziejek walczy z potworami! Zobaczcie zwiastun serialu na podstawie słynnej animacji!Zobacz więcej

Z biegiem czasu pojawia się między nimi niezwykła przyjaźń, która przeradza się w silne uczucie. Komiks Oseman, na którym będzie opierać się fabuła serialu, podejmuje ważne tematy dotyczące miłości, przyjaźni, lojalności, a nawet problemów psychicznych wśród młodych ludzi.

"Heartstopper” - twórcy serialu

Netflix podjął się zadania realizacji adaptacji serialowej serii komiksów autorstwa Alice Oseman. Za projekt ma być odpowiedzialny Euros Lyn, scenariusz tworzy zaś sama Alice Oseman. Pierwszy sezon serialu będzie się składał z 8 około półgodzinnych odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×