"Heaven in Hell". Magdalena Boczarska w zwiastunie nowego filmu twórców "365 dni". Co sądzą o tej produkcji internauci?

W mediach pojawił się zwiastun nowej produkcji twórców "365 dni". W filmie zobaczymy Magdalenę Boczarską, a w duecie z aktorką wystąpi Simone Susinna znany właśnie z ekranizacji twórczości Blanki Lipińskiej. Zdania na temat zapowiedzi tej historii są podzielone. Co myślą o niej internauci?

Multimedia

"Heaven in Hell", czyli nowe "365 dni"

"Heaven in Hell" to tytuł, o którym w najbliższym czasie na pewno będzie robiło się coraz głośniej. Film jest dziełem tych samych osób, które tworzyły "365 dni". Tomasz Mandes, który należał do reżyserskiego duetu ekranizacji książek Lipińskiej, w tej samej roli obecny jest w ekipie nowej produkcji. Nie jest to jedyny element, który łączy "Heaven in Hell" ze wspomnianym tytułem. Magdalena Boczarska, która wciela się w główną bohaterkę, na ekranie pojawi się w towarzystwie Simona Susinna. Aktor wystąpił w propozycji Netfliksa "365 dni: Ten dzień". W filmie zobaczymy również takich artystów jak Sebastian Fabijański, Kasia Sawczuk, Janusz Chabior. Cała historia ma skupiać się na zbiegu wydarzeń, który skrzyżował ze sobą losy zupełnie odmiennych od siebie postaci i połączył ich gorącym uczuciem.

Netflix opublikował fragment kolejnej części ekranizacji powieści Blanki LipińskiejZobacz więcej

Opinie internautów na temat zapowiedzi "Heaven in Hell"

Opublikowany zwiastun filmu "Heaven in Hell" wywołał lawinę komentarzy. Historia, która łączy się z filmem "365 dni" ze względu na wątki erotyczne, podzieliła internautów. Jedni twierdzą, że trailer naprawdę zachęca, a cała opowieść wydaje się wciągająca. Część pozytywnych głosów odnosiła się do wykorzystanej w materiale muzyki. Zdaniem niektórych ścieżka dźwiękowa może być sporym atutem. Są jednak także krytyczne wypowiedzi dotyczące filmu Mandesa. W wielu z nich zwraca się uwagę, że "Heaven in Hell" może zainteresować tylko wielbicieli świata stworzonego przez Blankę Lipińską.

Co dokładnie pisali internauci?

Nie mogę się doczekać tego filmu czuję że ten film też będzie tak mocny jak 365 dni a zwiastun filmu zapowiada się bardzo mocno🔥🥂😍✨💖

Another Masterpiece is coming 🖤🔥

Oooo, szykuje się niezłe kino! 😊

Zwiastun chyba zachęca tylko fanów 365 dni...

Zwiastun chyba zachęca tylko fanów 365 dni...

Premiera filmu zaplanowana jest na 11 listopada 2022 roku.

Czekacie na "Heaven in Hell"?

Filmy jak "365 dni". Znaleźliśmy produkcje podobne do hitu Blanki LipińskiejZobacz więcej

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Mewa (gość)

    Zmysłowy i raczej zupełnie w innym klimacie

    04.08.2022 15:41

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×