Heidi Klum i Seal wrócili do siebie!

Heidi Klum i Seal, którzy rozwiedli się dwa lata temu, znów zaczęli się spotykać. Ich znajomi twierdzą, że modelka i piosenkarz znów są razem!

W 2012 roku Heidi Klum rozwiodła się z Sealem. Modelka porzuciła muzyka dla swojego ówczesnego ochroniarza Martina Kirstena. Kilka tygodni temu para rozstała się po 18 miesiącach związku.

CZYTAJ TAKŻE: HEIDI KLUM ROZSTAŁA SIĘ Z OCHRONIARZEM! [a]http://www.polskatimes.pl/artykul/548723,heidi-klum-rozwodzi-sie-z-sealem,id,t.html;HEIDI KLUM ROZWODZI SIĘ Z SEALEM[/a]

Teraz wyszło na jaw, że byli małżonkowie nadal darzą się uczuciem. Okazało się, że sporadyczne spotkania organizowane ze względu na dzieci bardzo zbliżyły Klum i Seala.

- Ich córka Lou narzekała, że spędzają za mało czasu jako rodzina. Heidi i Seal zdecydowali wtedy, że będą spotykać się częściej. Przez ostatnie kilka tygodni wychodzili razem na kręgle, do restauracji, parków rozrywki czy po prostu na lody. Te wspólne wypady szybko przemieniły się w romantyczne kolacje, coraz dłuższe pobyty dzieci z mamą u taty i zostawanie u niego na noc. Ostatnio nawet zaczęli całować się w obecności dzieci. Można powiedzieć, że znów są razem - zdradził informator magazynu "The Fix".

CZYTAJ TAKŻE: DEBIUT HEIDI KLUM NA INSTAGRAMIE! MODELKA POKAZAŁA PUPĘ! HEIDI KLUM USUWA TATUAŻ Z IMIENIEM BYŁEGO MĘŻA

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×