"Hellfjord". Nowy serial kryminalny od czwartku na antenie TTV! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Na koniec wiosennej ramówki telewizja TTV przygotowała niespodziankę dla widzów. W czwartek 26 maja na antenie TTV premiera naszpikowanego czarnym humorem, serialu HELLFJORD. Będzie to fabularny debiut w telewizji TTV.

Multimedia

Salmander, policjant pełniący służbę w Oslo, „przypadkowo” zabija konia w centrum miasta na oczach wielotysięcznego tłumu. Za ten czyn zostaje zwolniony z policji i w ramach trzymiesięcznego wypowiedzenia, zesłany do Hellfjord, małej rybackiej osady, daleko na północy Norwegii. Salmander pracuje jednak sumiennie do końca i zaczyna węszyć w sennym miasteczku. Tajemnica, którą odkryje, wywróci życie mieszkańców Hellfjord do góry nogami.

Lidka Kazen, dyrektor programowa TTV, tak mówi o produkcji:

Jesteśmy pionierem na polskim rynku telewizyjnym, który nie boi się sięgać np. po wyróżniające się ukraińskie i rosyjskie produkcje. Tym razem zdecydowaliśmy się na kolejny odważny krok i prezentujemy serial fabularny ze Skandynawii. Mam nadzieje, że już niedługo na hasło „czarna komedia z Norwegii”, widzowie będą mieli tylko jedno skojarzenie. W polskiej telewizji dawno nie było równie mocnego, czarnego i męskiego humoru. Poza kabaretami oczywiście, …żart.

Telewizja TTV idąc tropem barwnych i nieoczywistych bohaterów serialu, zaprosiła do promocji swojej pierwszej fabularnej serii, równie charakternych prowadzących: Przemka Kossakowskiego oraz Rafała Betlejewskiego.

"Hellfjord": premiera czwartek, 26 maja godz. 22:00 odcinek 1 i 2

Komentarze

Skomentuj
  • aneta (gość)

    oglądałam i czekam na kolejny odcinek.

    27.05.2016 00:25

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×