Hello 2017. Trwają przygotowania do Sylwestra w Warszawie! "Będzie Lady Gaga, Rihanna i Justin Timberlake" [WIDEO]

To już ostatnie godziny przed Sylwestrem w Warszawie! Hello 2017 będzie transmitować TVN. Czego możemy się spodziewać? Kto wystąpi?

Multimedia

Sprawdzenie świateł, laserów, nagłośnienia - trwają ostatnie przygotowania do wielkiej imprezy sylwestrowej pod hasłem "Hello 2017". Impreza rozpocznie się punktualnie do 19:00 przed Pałacem Kultury. Na scenie wystąpią największe polskie gwiazdy, m.in. Agnieszka Chylińska, Cleo, Kombi, Varius Manx i Kasia Stankiewicz czy Natalia Nykiel.

Sylwester TVN w Warszawie! Sprawdź, kto wystąpi! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Oprawę taneczną zapewni grupa doglądana przez choreografa Agustina Egurollę. - Będą przeboje największych gwiazd w fantastycznej oprawie strojów i choreografii - zapewnił Egurrola. Magdalena Jedynasiak ze Stołecznej Estrady uchyliła rąbka tajemnicy o atrakcjach, jakie będą czekały na uczestników zabawy. - Scena jest wielopoziomowa. Nie mamy płaskiej przestrzeni, więc artyści będą występować na różnych poziomach oraz na wybiegu - zdradziła.

Zobacz wideo!

Źródło: Fakty TVN/x-news

Jak znani przywitają Nowy Rok? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • I (gość)

    Bylo nie zle z mala usterka malo bylo punktow z cieplym napojem chodzi mi o herbate bo kolejka byla okrponie wyczerpujaca.Iwona

    01.01.2017 21:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×