"Hell's Kitchen" 18.11.2014, FINAŁ. Drugą edycję wygrała Monika Dąbrowska!

Zobacz, co wydarzyło się w finale 2. edycji programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"!

Multimedia

W poprzednim odcinku szef Wojciech Modest Amaro zapowiedział, że to dwie, a nie trzy osoby będą walczyły o główną nagrodę w finale. Zdecydował, że bluzę musi oddać Paulina Kantak.

O 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro - jedynej w Polsce restauracji wyróżnionej prestiżową gwiazdką Michelin, walczyli więc Monika Dąbrowska i Piotr Ogiński. Ostatnich rad przed finałowym serwisem udzielił im szef Kurt Scheller.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" 18.11.2014. FINAŁ! GWIAZDY WYBIORĄ ZWYCIĘZCĘ! [ZDJĘCIA] AMARO O FINALE "HELL'S KITCHEN": NAPIĘCIE BĘDZIE GIGANTYCZNE! [WIDEO]

Finaliści mogli wybrać każdy element ich serwisu - od zastawy po ozdobne dodatki. Czekała ich także niespodzianka - odwiedziny najbliższych, których nie widzieli od początku trwania programu. Monika i Piotr musieli wybrać osoby do swojej drużyny, spośród wszystkich uczestników drugiej edycji "Hell's Kitchen". Na samym początku doszło do zgrzytu. Ryjek odmówił pomocy Piotrowi, po czym szef Amaro zdecydował, że nie będzie pomagał nikomu.

Z Moniką w kuchni czerwonej współpracowali Paulina, Jonasz, Damian, Karolina, Przemek Lewandowski, Renata i Halina. Do niebieskiej drużyny Piotra należeli Michał, Waldek, Ania, Maciek, Bartek, Asia i Przemek.

Wśród gości Piekielnej Kuchni byli aktorzy: Anita Sokołowska, Ada FIjał i Alan Andersz, a także zwycięzca pierwszej edycji Łukasz Kawaller oraz pozostali uczestnicy 1. edycji "Hell's Kitchen".

CZYTAJ TAKŻE: POZNAJ UCZESTNIKÓW DRUGIEJ EDYCJI "HELL'S KITCHEN. PIEKIELNA KUCHNIA"! [ZDJĘCIA] ZWYCIĘZCA "HELL'S KITCHEN" ŁUKASZ KAWALLER ZOSTAŁ ZASTĘPCĄ WOJCIECHA MODESTA AMARO [WIDEO]

W trakcie serwisu, Karolina źle się poczuła. Monika zdecydowała, że dziewczyna powinna opuścić kuchnię. Oznaczało to, że obie drużyny miały o jednego kucharza mniej. Nie wpłynęło to jednak na fakt, że to właśnie drużyna Moniki jako pierwsza zakończyła serwis. O tym, kto wygra zadecydował szef Wojciech Amaro na podstawie ankiet wypełnionych przez gości Piekielnej Kuchni.

Po 10 tygodniach zmagań w Piekielnej Kuchni finaliści spotkali się ponownie w specjalnym programie emitowanym na żywo. Poprowadziła go Paulina Sykut-Jeżyna.

Drugą polską edycję programu "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" wygrała Monika Dąbrowska!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×