"Hell's Kitchen" 24.03.2015, odcinek 3. Odpadła Sandra Rutkowska

Za nami 3. odcinek "Hell's Kitchen". Tym razem z programem pożegnała się Sandra Rutkowska.

Multimedia

W 3. odcinku "Hell's Kitchen" uczestnicy mieli wyjątkowych gości - dziecięce gwiazdy: Mateusz Pawłowski z serialu "Rodzinka.pl", Dominika Janik z "Przyjaciółek", Gabriela Raczyńska z "M jak miłość" oraz syn szefa Amaro. Każda drużyna miała przygotować dwie przekąski składające się z dwóch dań. Nowi jurorzy zadecydowali, która ekipa otrzyma nagrodę, a która karę.

CZYTAJ TAKŻE: 5-LETNI SYN AMARO JUROREM W "HELL'S KITCHEN" [WIDEO+ZDJĘCIA] ELŻBIETA ROMANOWSKA MUSIAŁA ZJEŚĆ NERKĘ W "HELL'S KITCHEN" [WIDEO+ZDJĘCIA]

Dziecięce jury przyznało każdej drużynie tyle samo punków. Danie przygotowane przez Daniela było najlepsze i dlatego zostało włączone do serwisu następnego dnia. Dzięki remisowi uczestnicy w nagrodę imprezowali z zespołem Big Cyc.

Serwis następnego dnia był ponownie przygotowywany dla najmłodszych. Szef Amaro wysłał Sandrę do drużyny niebieskich, w której zostało tylko pięciu uczestników. Podczas pracy szef wyrzucił z kuchni Daniela, który nie mógł poradzić sobie z posiekaniem mięsa na tatar, następnie do domu została odesłana Klaudia.

Drużynie niebieskiej nie udało się wydać żadnego dania. Szef Amaro zdecydował o zamknięciu kuchni. Na przeprosiny uczestnicy mieli przygotować dla dzieci desery.

Do opuszczenia programu automatycznie zostali nominowani Klaudia i Daniel, którzy zostali wyproszeni z kuchni podczas serwisu. Ponadto, drużyna niebieska nominowała Sandrę, czerwona - Olę.

Z "Hell's Kitchen" odpadła Sandra Rutkowska.

Komentarze

Skomentuj
 • M (gość)

  Racja. Dobrze że ta Sandra odpadła. Z czym do ludzi. Widać było, że nie ma zielonego pojęcia o gotowania a cały czas chełpliwie zapewniała że go wygra. Tylko się skompromitowała. Jest takie przysłowie ,, Jeśli nie potrafisz, nie pchaj się na afisz". Ona najwyraźniej o tym zapomniała

  02.06.2020 15:44
 • Amaro (gość)

  Bezczelna. obrzydliwa. Hanysica

  03.11.2015 22:10
 • goadzip (gość)

  i bradzo dobrze alez ona mnie wkurwiała

  01.04.2015 12:39
 • Daisy (gość)

  No i bardzo dobrze

  24.03.2015 22:37

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×