"Hell's Kitchen" 28.04.2015, odcinek 8. Odpadli Daniel Hucik i Marta Czernicka

Już tylko sześcioro kucharzy zostało w Piekielnej Kuchni. Czy udowodnili, że zasługują na czarne bluzy?

Multimedia

Ósmy odcinek "Hell's Kitchen"rozpoczął się niepokojąco. Daniel miał wysypkę na twarzy i od rana przebywał pod opieką lekarza. Udał się do szpitala, a pozostali uczestnicy musieli zmierzyć się z... rybami. Każdy wybierał rybę, na której pracował inny kucharz. Do wyboru były: jesiotr, sum, lin, amur, karp i karaś. Należało wyfiletować je i przygotować do kolejnej obróbki. Niestety okazało się, że nikt nie potrafi poprawnie wykonać tej czynności. Następnie, każdy zamieniał się rybą z osobą, której przydzielał produkt.

Oceny dań dokonywali sami uczestnicy. W ostateczności tylko Marcin otrzymał punkt za przygotowanie ryby. Pół punktu otrzymały Kasia i Klaudia. To dla tej trójki szef Amaro przygotował wyjątkową niespodziankę - czołg na skupie złomu. Celinę i Martę czekała natomiast kara - kilogramy ryb do przygotowania na kolejny serwis. Ze szpitala wrócił Daniel. Okazało się, że wysypka jest jedynie reakcją alergiczną i może wrócić do rywalizacji.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" 28.04.2015, ODCINEK 8. AMARO MIAŻDŻY AUTA... CZOŁGIEM! [WIDEO+ZDJĘCIA] KATARZYNA GLINKA W "HELL'S KITCHEN". Z KIM PRZYSZŁA? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas na ósmy serwis. Niestety nie obyło się bez problemów jeszcze przed otwarciem Piekielnej Kuchni. Szef Amaro podjął zaskakującą decyzję - program musiał opuścić Daniel, który zepsuł przygotowanie kilku potraw. Pozostali uczestnicy otrzymali czarne bluzy, które są zwiastunem zbliżającego się finału. Gościem specjalnym podczas serwisu była aktorka Katarzyna Glinka.

W czasie serwisu, szef Amaro zdecydował o odesłaniu Celiny do domu. Niestety, nie udało się doprowadzić serwisu do końca. Piekielna Kuchnia została zamknięta, mimo że kucharze przygotowywali już desery. Po nominacjach, na środku stanęły Celina i Marta. Szef Amaro zdecydował, aby dołączyła do nich także Kasia.

W 8. odcinku "Hell's Kitchen" z programu odpadła Marta Czernicka!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×