"Hell's Kitchen" 28.10.2014, odcinek 7. Odpadła Anna Pastuszka

W 7. odcinku drugiej edycji "Hell's Kitchen" z programu odpadła Ania Pastuszka.

Multimedia

W pierwszym zadaniu 7. odcinka "Hell's Kitchen" uczestnicy pracowali w parach i musieli połączyć ze sobą dwa niecodzienne produkty. Zwycięzcami zostali Monika, Paulina i Michał. Przegrany duet - Ania i Damian - został uraczony daniami z robaków.

Następnego dnia uczestników odwiedził w domu Kurt Scheller z psem. Szef zaprezentował kucharzom ryby turboty i uczył ich filetować ten gatunek ryb. Było to przygotowanie do serwisu.

W zadaniu głównym kapitanem został Michał, a gościem specjalnym w restauracji była Ewa Wachowicz. Cały serwis opóźniała Ania, która nie radziła sobie ze zrobieniem kaczki. Kapitan również popełnił kardynalny błąd - pomylił zamówienia i szef Amaro odebrał mu opaskę. Nowym kapitanem został Damian. Na tym jednak nie koniec. Dwa błędy Damiana sprawiły, że nowym kapitanem został Piotr.

CZYTAJ TAKŻE: EWA WACHOWICZ W "HELL'S KITCHEN". JAKIE DANIA WYWOŁUJĄ U NIEJ PRZYKRE WSPOMNIENIA? [WIDEO] ROBAKI W "HELL'S KITCHEN". TAKIEGO MENU JESZCZE NIE BYŁO! [ZDJĘCIA]

Ewa Wachowicz skrytykowała kaczkę przygotowaną przez Anię, ale pozostałe dania smakowały jurorce "Top Chef". Uczestnikom szło dobrze z wydawaniem dań, jednak polegli na deserze i nie ukończyli serwisu. Szef Amaro zamknął kuchnię.

W "Hell's Kitchen" przyszedł czas na wyjątkowy etap - przyznanie czarnych bluz. Nominowani do odejścia byli Piotr, Ania i Michał. Szef Amaro zdecydował, że z "Hell's Kitchen" odpadła Ania Pastuszka. ==== . Pozostali uczestnicy otrzymali czarne bluzy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×