"Hell's Kitchen" 3.05.2016, FINAŁ. Wojciech Bartczak wygrywa program! Ostatnia edycja z udziałem Wojciecha Modesta Amaro! [ZDJĘCIA]

Wielki Finał piątej polskiej edycji programu "Hell's Kitchen - Piekielna kuchnia" za nami! Co to były za emocje! Rywalizacja była bardzo zacięta, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! Sprawdźcie, kto wygrał!

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE:

"Hell's Kitchen" 3.05.2016, FINAŁ. Jerzy Dudek gościem specjalnym! [WIDEO+ZDJĘCIA]
"Hell's Kitchen" 26.04.2016, odcinek 9. Odpadł Artur Bodziachowski! Maja, Rafał i Wojtek w finale!
Rafał Jonkisz pokazał klatę w „Hell's Kitchen”! [ZDJĘCIA]

Zaczęło się od mocnego uderzenia - dwójkę finalistów Wojciechowi Modestowi Amaro pomagał wybierać sam Jerzy Dudek! Paella to tradycyjna hiszpańska potrawa, zawierająca w sobie m.in. paprykę wędzoną - właśnie to danie musieli przygotować uczestnicy. Ci, którzy spiszą się najlepiej, trafią do finału! Stawka jeszcze nigdy nie była tak wysoka, a godzina na przygotowanie potrawy może okazać się niewystarczająca!

Pierwszą osobą, która opuściła program był Wojciech Klimas.

Kolejnym zadaniem było przygotowania tapas, czyli niewielkich przekąsek, z wykorzystaniem szynki iberyjskiej. Na wykonanie zadania mieli tylko 30 minut, a krojenie szynki iberyjskiej nie należy do najłatwiejszych zadań!

Pierwszym finalistą został Rafał Bukowski! Jako drugi do finału przeszedł Wojciech Bartczak, a z programem pożegnała się Maja Jońska!

Finaliści, wspólnie z Jerzym Dudkiem, zostali przez szefa Amaro zaproszeni do jego restauracji, gdzie przygotował dla nich specjalne dania. To jest dopiero nagroda!

Wojtka i Rafała w ostatecznej rywalizacji wspierali wszyscy uczestnicy, którzy wcześniej odpadli z tej edycji. Serwis jeszcze nigdy nie był aż tak emocjonujący! Wygra ten uczestnik, który okaże się lepszym szefem! Zarówno kuchnia czerwona, jak i niebieska, radziły sobie bardzo dobrze. Widać, że obydwaj finaliści robią wszystko, aby osiągnąć sukces. Kolejne przekąski i przystawki wychodziły w kuchni bardzo sprawnie. Nawet szef Amaro chwalił potrawy finalistów, aczkolwiek nie obyło się bez drobnych uwag, dotyczących detali. Obydwie kuchnie wydały wszystko!

Usłyszeć takie słowa od szefa Amaro to zaszczyt:

Po dzisiejszym finale nie jest dla mnie oczywiste, kto powinien wygrać. To jedna z najlepszych, jeżeli nie najlepsza edycja "Hell's Kitchen".

PIĄTĄ EDYCJĘ PROGRAMU "HELL'S KITCHEN - PIEKIELNA KUCHNIA" WYGRAŁ WOJCIECH BARTCZAK!

JEDNOCZEŚNIE WOJCIECH MODEST AMARO OŚWIADCZYŁ, ŻE JEGO MISJA W PROGRAMIE "HELL'S KITCHEN" DOBIEGŁA KOŃCA! TO BYŁA OSTATNIA EDYCJA Z UDZIAŁEM SZEFA AMARO!

Komentarze

Skomentuj
 • werner (gość)

  Najlepsze. Dupy 5 sezonie hells kicen. Ze wszystkich odcinkuw. Niekture pukal bym jak. Jehowy do dzwi

  02.03.2017 08:41
 • placek (gość)

  Nie macie o cym pisac

  02.03.2017 08:34
 • placek (gość)

  Nie macie o cym pisac

  02.03.2017 08:34
 • Izka (gość)

  Szkoda że Amaro odhodzi z ku

  25.07.2016 16:36
 • Ani mru mru. (gość)

  Wojtek B najlepszy- pozdrawiam . Ale szkoda że szef Wojciech Modest Amaro odszedł z programu ,,hell's kitchen-piekielnia kuchnia" będzie Mi go brakować:(

  04.05.2016 07:58
 • Ania (gość)

  Bardzo się cieszę , że wygrał Wojciech Bartczak gratuluję i pozdrawiam

  04.05.2016 06:54
 • Paulaaa (gość)

  Najlepszy Wojtek B. Suuuper!!

  03.05.2016 23:44
 • Hagen (gość)

  Co za niepełnosprawne dziecko? Nie macie co robić, tylko brednie pisane przez sępy pismackie powielać? Typowe dla polskiego dna, wywlekać jakieś pomówienia i kalumnie.

  03.05.2016 23:05
 • jan (gość)

  czy to prawda że Basiura ma córkę niepełnosprawną i się Nią nie interesuje? jeżeli tak to co to za Ojciec?

  03.05.2016 22:46
 • adam (gość)

  do widzenia Basiura

  03.05.2016 22:44

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×