"Hell's Kitchen" 31.03.2015, odcinek 4. Odpadła Anna Szkaradzińska

Co wydarzyło się w 4. odcinku "Hell's Kitchen". Dlaczego Anna Szkaradzińska musiała opuścić Piekielną Kuchnię? Sprawdźcie!

Multimedia

Początek 4. odcinka "Hell's Kitchen" to niespodzianka. Katarzna Kwiatkowska i Bilguun Ariunbaatar wnieśli do Piekielnej Kuchni dania restauracyjne, po czym dołączyli do drużyn. Zadaniem było stworzenie talerza, na którym pojawi się danie za nie więcej niż 20 złotych.

Nagrodą dla wygranej ekipy było przygotowanie kolacji osobiście przez szefa Wojciecha Amaro. Drużyna przegrana musiała segregować odpady. Szef Amaro nie był jednak w stanie wybrać zwycięskiego dania. W dogrywce spotkali się przedstawiciele obu drużyn - Marta i Marcin. Tematem zadania była zupa jarzynowa. Lepsza okazała się ekipa dziewczyn.

CZYTAJ TAKŻE: "HELL'S KITCHEN" ODCINEK 4. PIEKIELNA KUCHNIA OMAL NIE SPŁONĘŁA! [ZDJĘCIA] BILGUUN ARIUNBAATAR I KATARZYNA KWIATKOWSKA UCZESTNIKAMI "HELL'S KITCHEN" [ZDJĘCIA]

Przed pracą w Piekielnej Kuchni, doszło do wymiany. Klaudia zasiliła szeregi drużyny niebieskiej, a Sebastian dołączył do zespołu czerwonego. Kapitanami na samym początku serwisu zostali Marta i Marcin. Niestety w trakcie gotowania, Marta utraciła opaskę. Szef Amaro był natomiast zadowolony z pracy Marcina. Tuż po zamknięciu czerwonej kuchni, doszło do małego incydentu - w kuchni zrobiło się naprawdę gorąco.

Po serwisie i nominacjach wewnątrz drużyn, szef Amaro zdecydował, że Piekielną Kuchnię w 4. odcinku opuściła Anna Szkaradzińska.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×