"Hell's Kitchen" 4.11.2014, odcinek 8. Wojciech Modest Amaro z pięcioma Miss Polski [ZDJĘCIA]

W 8. odcinku "Hell's Kitchen" Piekielną Kuchnię odwiedzi aż pięć pięknych kobiet - każda z tytułem Miss Polski. Degustacja dań to nie jedyny cel ich wizyty... Wiemy, dlaczego pojawią się w piekielnej restauracji!

Multimedia

Obecna Miss Polski 2013 Ada Sztajerowska, która w tym roku będzie reprezentować nasz kraj podczas konkursu Miss World 2014 w Londynie, przybędzie do "Piekielnej Kuchni" z Miss Polski z wcześniejszych lat: Aleksandrą Ogłazą (Miss Polski 2006), Agatą Szewiołą (Miss Polski 2010), Angeliką Ogryzek (Miss Polski 2011) i Katarzyną Krzeszowską (Miss Polski 2012).

Piekielnie piękne panie pojawią się w "Hell's Kitchen" nie tylko po to, aby skosztować dań serwowanych przez uczestników "Piekielnej Kuchni".

- Wojciech Modest Amaro jest według nas idealnym jurorem, którego chciałybyśmy zobaczyć podczas tegorocznych wyborów Miss Polski. Szef Amaro jest estetą i zna się na pięknie o czym świadczy chociażby wygląd serwowanych przez niego dań. Mam nadzieję, że szef "Hell's Kitchen" przyjmie nasze zaproszenie i zasiądzie w jury podczas jubileuszowej, 25. finałowej gali wyborów Miss Polski 2011, która odbędzie się już 7 grudnia w Krynicy-Zdrój - mówi Ada Sztajerowska.

Wizyta na planie najpiękniejszych pań wywoła ogromne poruszenie wśród panów. Zastępcy szefa Amaro: Darek Kuźniak i Piotr Ślusarz, jak również manager restauracji Piotr Gruba, zrobią wszystko, aby spędzić jak najwięcej czasu w towarzystwie Miss Polski.

Co na to szef Amaro? Jak najpiękniejszym Polkom zasmakują dania serwowane w "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia"? Przekonamy się już we wtorek, 4 listopada, o godzinie 20.05 w POLSACIE.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×