"Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" 20.05.2014, odc. 7: Dojdzie do wielkich zmian w programie [WIDEO]

Zobacz, co się wydarzy w 7. odcinku "Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia", który już we wtorek 20.05.2014 o godz. 20:05 w Polsacie.

Multimedia

Już w najbliższym odcinku "Hell's Kitchen - Piekielna Kuchnia" dojdzie do wielkich zmian. Wojciech Modest Amaro połączy drużyny Czerwonych i Niebieskich w jedną - Czarną. Szef "Piekielnej Kuchni" przestrzega jednak uczestników: - Skończyła się taryfa ulgowa.

Na wieść o zmianie koloru bluz, siedmioro uczestników bardzo się ucieszyło. Ale uśmiech z twarzy może zniknąć bardzo szybko.

  • Czarne bluzy zobowiązują. Nie będę przymykał oka nawet na najmniejszy błąd, nie mówiąc o poważnych przewinieniach - ostrzega Wojciech Modest Amaro.

  • *Będę jeszcze bardziej szczegółowo sprawdzał każde wychodzące danie. Uczestnicy muszą liczyć się z tym, że wszystko będę oceniał surowiej niż dotychczas. Jesteśmy na takim etapie programu, że do następnego odcinka będą przechodzić najlepsi. Najsłabsze ogniwa będę eliminował od razu. Poprzeczka poszła w górę i skończyła się taryfa ulgowa *- dodaje szef "Hell's Kitchen".

Czarne bluzy to nie jedyna zmiana w kulinarnym show Polsatu. Dotychczas, jeśli uczestnik został wyrzucony do domu, mógł wrócić do kuchni. Taką sytuację miał Arek Klimkiewicz i Sylwia Biały. Od siódmego odcinka każdy, kto opuści w trakcie serwisu kuchnię, nie ma do niej powrotu. Uczestnicy nie będą mieli więc szansy na zrehabilitowanie się. Jeszcze więcej nauki, praca w skupieniu i ze zdwojoną siłą - tylko dzięki temu będą mieli szansę zostać w programie i dalej walczyć o 100 tysięcy złotych i pracę w Atelier Amaro.

Kto nie poradzi sobie z wymaganiami szefa Amaro? Kto opuści program i jako pierwszy będzie musiał oddać Czarną bluzę? Tego dowiemy się już we wtorek 20.05.2014 o godzinie 20.05 w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • a (gość)

    Jeżeli w Atelier Amaro serwuje się dania, z tak negatywnymi emocjami jak w programie, to omijam to miejsce.

    20.05.2014 18:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×