"Hell's Kitchen. Piekielna Kuchnia" 22.04.2014, odc. 3: Iza Janachowska szuka tortu weselnego [WIDEO]

Iza Janachowska już niebawem stanie na ślubnym kobiercu. Aby ten dzień był wyjątkowy, tancerka musi zadbać o wszystko, od sukni zaczynając na menu kończąc. Kulinarnych inspiracji Iza postanowiła poszukać w "Hell's Kitchen - Piekielnej Kuchni".

Multimedia

  • Miałam proste wytyczne. Tort ma być elegancki, minimalistyczny, w nowoczesnej formie i o zaskakującym smaku - zdradza Iza Janachowska, która pojawi się w trzecim odcinku pierwszej polskiej odsłony "Piekielnej Kuchni". Wspólnie z tancerką w restauracji pojawią się także jej przyjaciółki, które będą testować i oceniać kulinarne poczynania Czerwonych i Niebieskich.

Podczas wizyty w restauracji Janachowską zaskoczyły nie tylko smaki, ale także sam szef Wojciech Modest Amaro.

  • *Wojtek jest genialnym kucharzem. Znam go prywatnie i wydawał się być bardzo spokojnym i miłym człowiekiem. Okazuje się, że w kuchni ma temperament i to konkretny. Cały nasz stolik aż się przestraszył, kiedy szef Amaro walnął w kuchni ręką o blat. Wszystkie podskoczyłyśmy. Absolutnie nie zazdroszczę uczestnikom tej dyscypliny, którą tam mają, ale mam nadzieję, że doprowadzi to ich do sukcesu i zostaną takimi szefami jak Wojciech Amaro* - wspomina wizytę w programie tancerka.

Czy torty przygotowane przez uczestników kulinarnego show przypadną do smaku Janachowskiej? Czy na weselnym stole zagoszczą dania z "Hell's Kitchen"? Odpowiedzi na wszystkie pytania znajdziecie we wtorek o godzinie 20.05 w Polsacie. Zapraszamy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×