"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Była partnerka Kamila Durczoka wystąpi w hicie Polsatu? Nagrano już pierwsze odcinki kulinarnego show

Julia Oleś była ostatnią partnerką zmarłego w zeszłym roku dziennikarza Kamila Durczoka. Kobieta nigdy nie kryła się z tym, że pragnie zaistnieć w medialnym świecie. Czyżby w końcu się jej to udało? Według najnowszych medialnych doniesień była dziewczyna Kamila Durczoka miałaby się pojawić w najnowszej edycji "Hell's Kitchen".

Multimedia

Kamil Durczok i Julia Oleś

Kamil Durczok swego czasu był związany z blogerką, Julią Oleś. Swoją o 20 lat młodszą partnerkę poznał, gdy otworzył portal informacyjny Silesia. Para zaczęła się ze sobą spotykać się w 2017 roku, chwilę po tym, jak dziennikarz wziął rozwód. Julia Oleś pomagała wówczas Kamilowi Durczkowi podnieść się po tym, jak wyrzucono go z TVN. Ich związek rozpadł się po dwóch latach. Choć para rozstała się w nienajlepszej atmosferze, to gdy w 2021 zmarł Kamil Durczok, jego była dziewczyna postanowiła w poruszający sposób go pożegnać, udostępniając na swoim koncie na Instagramie fragment piosenki Franka Sinatry. "Tak jak prosiłeś" - napisała wówczas Julia Oleś.

To już pewne! Mateusz Gessler poprowadzi program w PolsacieZobacz więcej

Julia Oleś wystąpi w "Hell's Kitchen"?

Od momentu rozstania z Kamilem Durczokiem, Julia Oleś na pewien czas zniknęła ze świata mediów. Wygląda jednak na to, że po dłuższej przerwie być może znowu w nim zaistnieje. Jak informuje serwis Pomponik, Julia Oleś ma wystąpić w roli uczestniczki w najnowszej edycji programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Nowy sezon, w którym w roli prowadzącego zadebiutuje Mateusz Gessler, ma się pojawić już jesienią na antenie telewizji Polsat.

Jak zdradziła niedawno Nina Terentiew w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl, pierwsze odcinki kulinarnego show są już nagrane. Natomiast Mateusz Gessler świetnie sprawdza się w roli następcy Wojciecha Modesta Amaro i Michała Brysia.

Ja już widziałam pierwszy odcinek i Mateusz jest w nim po prostu świetny. Ma też wspaniały kontakt ze swoimi gośćmi specjalnymi, wśród których znaleźli się m. in. Young Leosia, Blowek, Jacek Fedorowicz, Grażyna Szapołowska, Janusz Palikot i inni wspaniali goście - wyznała dyrektor programowa Polsatu.

%%GALERIA

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • 31.08 środa Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia – 20:00 (gość)

    31.08 środa Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia – 20:00

    20.07.2022 16:40

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×