"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Julia Oleś wystąpi w kulinarnym show! Była partnerka Kamila Durczoka określa się jako peskatarianka

Ostatniego dnia sierpnia wystartuje na antenie Polsat najnowsza edycja kulinarnego show "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Stacja rozpoczęła więc cykl, w którym zdradza nazwiska uczestników 6. edycji. Pierwszą potwierdzoną uczestniczką jest była partnerka Kamila Durczoka, Julia Oleś. Określająca się jako peskatarianka, zawalczy o 100 tys. złotych, prestiżowy tytuł i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

Multimedia

Julia Oleś wystąpi w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"

Szósta edycja programu "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" wystartuje już 31 sierpnia br. na antenie Polsat. Jak w poprzednich edycjach, tak i w tej grupa 14 uczestników zawalczy o atrakcyjne nagrody - o prestiżowy tytuł, aż 100 tys. złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. Stacja Polsat rozpoczęła promocję swojego formatu i zdradzanie, kto znajdzie się w 6. edycji kulinarnego show. Pierwszym ujawnionym nazwiskiem jest... Julia Oleś, była partnerka Kamila Durczoka. Potwierdza to wcześniejsze przypuszczenia mediów.

Klaudia El Dursi weźmie udział w "Ameryka Express"! Zobacz więcej

Julia Oleś w "Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia"

Stacja przedstawia ją jako businesswoman, która "nie boi się wyzwań, lubi być liderem i działać pod presją czasu". Stacja wskazuje również, czego możemy się po niej kulinarnie spodziewać.

Jest peskatarianką, je ryby i owoce morza - czytamy w opisie posta na koncie na Instagramie formatu. - Zdarza jej się zjeść mięso w dobrej restauracji, ale boczku, parówek i kurczaka w jej lodówce nikt nie znajdzie.

Julia Oleś peskatarianką. Czym jest peskatarianizm?

Peskatarianizm (z hiszp. pescado "złowiona ryba", z wł. pesce "ryba" - przyp. red.) to dieta będąca odmianą semiwegetarianizmu (elastyczny wegetarianizm – dieta roślinna polegająca na okazjonalnym spożywaniu posiłków zawierających mięso lub ryby - przyp. red.). Peskatarianizm polega na wyłączeniu z diety mięsa czerwonego i białego, a pozostawieniu ryb i owoców morza.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×