"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Tak wyglądają pierwsi uczestnicy 6. edycji programu! Co o nich wiadomo?

Do rywalizacji o prestiżowy tytuł, 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera, stanie czternastka uczestników. Wśród nich nie brakuje osób, które już kiedyś miały okazję zaistnieć w świecie mediów i show-biznesu. Co wiadomo o pierwszej piątce kucharzy, którzy spróbują swoich sił w nowej edycji kulinarnego show?

Multimedia

"Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia" - od 31 sierpnia, o godzinie 20:00, na Polsacie

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia" podbiła serca widzów na całym świecie. Amerykańska odsłona formatu wykreowała gwiazdę Gordona Ramsay’a. Liczne kolejne edycje m.in. w Niemczech, Francji, Hiszpanii, Finlandii, Danii, Belgii, Rumunii, Rosji oraz na Litwie, Ukrainie i w Polsce gromadziły miliony widzów. O sukcesie formatu zdecydowały jednak nie doskonałe receptury i kunszt, jakim muszą wykazać się uczestnicy, ale przede wszystkim emocje towarzyszące rywalizacji i charyzma prowadzącego.

14 uczestników zamieszka razem w willi Hell’s Kitchen. W każdym odcinku dwie drużyny – niebieskich i czerwonych zmierzą się z kulinarnym zadaniem, a zwycięska drużyna dostanie wyjątkową nagrodę - spotkania z niezwykłymi gośćmi, degustacje luksusowych produktów w ekskluzywnych miejscach, szkolenia z ekspertami. Matomiast przegrana drużyna zamiast kary otrzyma "lekcję do odrobienia", czyli zadanie, które ma ich nauczyć pokory, szacunku do pracy i produktu oraz pokazać wartość pracy zespołowej.

Jasne wnętrza i piękny ogród z rzeźbami świętych. Tak mieszka Wojciech Amaro!Zobacz więcej

Do tej pory polska wersja programu doczekała się 5. edycji. Najnowszą 6. odsłonę "Hell's Kitchen" będzie można oglądać już od 31 sierpnia na antenie Telewizji Polsat. Odcinki będą emitowane w środy o godzinie 20:00. Tym razem kulinarne show poprowadzi Mateusz Gessler. Wcześniej w roli prowadzących Hell's Kitchen mogliśmy oglądać Wojciecha Modesta Amaro oraz Michała Brysia.

Tak wyglądają pierwsi uczestnicy 6. edycji "Hell's Kitchen"!

Telewizja Polsat do tej pory oficjalnie zaprezentowała już 5. z 14. uczestników 6. edycji "Hell's Kitchen". Wśród nich można znaleźć m.in. dziennikarkę, zawodową modelkę, uczestnika popularnego randkowego show, czy strażaka.

Sylwetki pierwszych uczestników najnowszej edycji "Hell's Kitchen" prezentujemy w naszej galerii!

Zobacz galerię

Wojciech Amaro poprowadził pasierbicę do ołtarza. Zuzanna Amaro zniewala urodą!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Xyz (gość)

    Zróbcie dobry research zanim coś napiszecie 6 edycja była emitowana jesienią 2016 😅🙈

    11.08.2022 13:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×