„Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia”. Wojciech Amaro żyje jak król! Tak wygląda nowa rezydencja restauratora. Rzeźby świętych, pokaźny ogród, piękny basen i nie tylko

Ogromny sad, rzeźby i ikony z wizerunkami świętych, imponujący ogród i ogromne okna - Wojciech Amaro i jego żona Agnieszka mają piękny dom! Rezydencja robi oszałamiające wrażenie i doczekała się licznych ujęć w mediach społecznościowych. Zobacz, jak pięknie się urządzili!

Multimedia

Tak mieszka Wojciech Amaro. Ma imponującą rezydencję!

Wojciech Amaro to jeden z najpopularniejszych restauratorów w Polsce oraz osobowość telewizyjna. Popularność i rozpoznawalność zyskał za sprawą programu „Hell's Kitchen - piekielna kuchnia”, który potwierdził, że Wojciech Amaro to prawdziwa marka. Słynny szef kuchni bardzo chroni swoją prywatność i nie udziela wylewnych wywiadów dla prasy brukowej.

Wojciech Amaro otwiera nową restaurację? "Nie będzie tanio"Zobacz więcej

Wojciech Amaro i Agnieszka Amaro

Wiadomo, że Wojciech Amaro, w 2012 roku wziął ślub z Agnieszką Amaro i przyjął nazwisko swojej żony. Para doczekała się dwóch synów: Nicolasa i Gabriela. Słynny szef kuchni wychowuje również dwie córki z poprzedniego małżeństwa swojej żony, Karolinę i Zuzannę. Para, choć nie udziela się medialnie, jest umiarkowanie aktywna w mediach społecznościowych. Wojciech Amaro publikuje głównie treści związane ze swoimi projektami. Więcej zdradza profil ukochanej słynnego szefa kuchni, która dzieli się kadrami z codziennego życia rodzinnego.

Na publikowanych przez małżeństwo zdjęciach uwagę zwraca rezydencja, w której od niedawna mieszkają. Małżeństwo imponującą rezydencję wybudowało od zera, na działce na której rósł jedynie sad. Mają dyspozycji przepiękny dom z oknami sięgającymi kilku poziomów, basen, ogromny ogród i sad. Wystrój wnętrz to dzieło ukochanej Wojciecha Amaro! Wizytówką domu jest także imponujący taras, kaflowy piec i kaplica znajdująca się nieopodal ogrodu.

Zobacz, jak wygląda imponująca rezydencja Wojciecha Amaro!

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Całujący Amaro, jedzenie wołowych penisów, latające śmietniki. Oto najlepsze momenty w historii "Hell's Kitchen"!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Iwo (gość)

    Masakra,raz jedna raz druga..Zdecyduj się chłopie...

    21.11.2022 17:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×