hells kitchen

"Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia". Mateusz Gessler spróbuje wyłonić najlepszego szefa kuchni! Kiedy wielki powrót programu?

To będzie najbardziej smakowity i najostrzejszy show tej jesieni. Po przerwie powraca "Hell’s Kitchen. Piekielna kuchnia". Widzów czeka nieprzyzwoicie wielka porcja emocji, bo uczestnicy mają niepohamowany apetyt na zwycięstwo. Czternastu kucharzy będzie musiało się zmierzyć nie tylko z wyzwaniami kulinarnymi. Trzeba mieć piekielnie mocne nerwy, żeby ze spokojem przyjąć surowe oceny nowego szefa, jednego z najbardziej uznanych polskich mistrzów kuchni, Mateusza Gesslera. Stawka jest wysoka! Zwycięzca zdobędzie 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera.

02.08.2022Hell’s Kitchen. Piekielna Kuchnia

"Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia". Była partnerka Kamila Durczoka wystąpi w hicie Polsatu? Nagrano już pierwsze odcinki kulinarnego show

Julia Oleś była ostatnią partnerką zmarłego w zeszłym roku dziennikarza Kamila Durczoka. Kobieta nigdy nie kryła się z tym, że pragnie zaistnieć w medialnym świecie. Czyżby w końcu się jej to udało? Według najnowszych medialnych doniesień była dziewczyna Kamila Durczoka miałaby się pojawić w najnowszej edycji "Hell's Kitchen".

14.07.2022Hell's Kitchen. Piekielna kuchnia

"Kuchenne Rewolucje". Magda Gessler odejdzie z TVN? "Wie, że i w Polsacie będzie numerem 1"

Niedawno Mateusz Gessler był bohaterem jednego z głośniejszych transferów telewizyjnych ostatnich lat. Słynny restaurator postanowił rozstać się z TVN i przejść do konkurencyjnego Polsatu, gdzie ma poprowadzić nową edycję "Hell's Kitchen. Według najnowszych medialnych doniesień podobny scenariusz ma rozpatrywać również Magda Gessler. Czy to oznacza, że również i ona niedługo dostanie swoje kulinarne show w Polsacie?

06.07.2022Kuchenne rewolucje

"Hell's Kitchen". Wojciech Amaro poprowadził pasierbicę do ołtarza. Zuzanna Amaro zniewala urodą!

Wojciech Modest Amaro to jeden z najpopularniejszych restauratorów w Polsce oraz gwiazda telewizji. Wszystko za sprawą programu "Hell's Kitchen", który tylko potwierdził, że Wojciech Amaro to prawdziwa marka. Słynny szef kuchni bardzo chroni swoją prywatność, jednak teraz zrobił wyjątek i pochwalił się swoją pasierbicą, Zuzanną, która właśnie wzięła ślub!

17.06.2022Hell's Kitchen

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×