"Helstrom". Nowy serial o bohaterach Marvela jeszcze w tym roku! Brat i siostra wyruszą do walki ze złem

Jesienią tego roku do sieci trafi nowy serial o bohaterach z uniwersum Marvela, "Helstrom". W rolach głównych wystąpią Tom Austen i Sydney Lemmon. Sprawdź szczegóły!

Multimedia

Seriale i filmy o superbohaterach bardzo często cieszą się ogromną popularnością i w ostatnich latach powstają jak grzyby po deszczu. Dla fanów Marvela mamy kolejną dobrą wiadomość. Jeszcze w tym roku do sieci trafi kolejny serial, "Helstrom".

Henry Cavill mierzy się z krytyką Internautów. Jak reaguje na negatywne opinie o Geralcie?Zobacz więcej

Bohaterami nowej produkcji są Daimon (Tom Austen) i Ana (Sydney Lemmon) Helstromowie, dzieci tajemniczego i bardzo potężnego seryjnego mordercy, które postanowiły zejść ze ścieżki zbrodni i chcą użyć swoich cudownych mocy, aby ścigać najgorszych przedstawicieli ludzkości.

Showrunnerem produkcji Hulu jest filmowiec polskiego pochodzenia, Paul Zbyszewski ("Zagubieni", "Agenci T.A.R.C.Z.Y.", "Hawaii 5.0"). W obsadzie znaleźli się m.in. Tom Austen, Sydney Lemmon, Robert Wisdom, June Carryl, Ariana Guerra, Daniel Cudmore oraz Alain Uy.

Nowy serial ma pojawić się na amerykańskiej platformie Hulu już w październiku tego roku w ramach bloku programowego "Huluween".

Zobacz galerię

Źródło: Cover Video/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×