high school musical: serial

"High School Musical". Mamy oficjalny zwiastun 3. sezonu. Gwiazda "Modern Family", Chad z "HSM", Jojo Siwa i muzyka z "Camp Rocka" to jeszcze nie wszystko!

Oficjalny zwiastun 3. sezonu "High School Musical" potwierdził, że uczniowie szkoły znanej z serii filmów Disney Channel przenoszą się na letni obóz Camp Shallow Lake. Tam zobaczymy m.in. gwiazdę "Modern Family", Jojo Siwę i usłyszymy utwory z "Krainy lodu" oryginalnej serii filmów "High School Musical" oraz "Camp Rock"!

30.06.2022High School Musical: Serial

Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2022. "High School Musical: Serial" i "iCarly" triumfują! Kto jeszcze otrzymał nagrody Nickelodeon?

Tegoroczna gala Nickelodeon Kids’ Choice Awards już za nami! Nie mogło zabraknąć szalonych pranków i hektolitrów zielonej mazi, która zalewała scenę, zaproszonych artystów i oczywiście zwycięzców plebiscytu. Wyłoniono laureatów ze świata filmu, muzyki, sportu, a nawet gier komputerowych w ponad dwudziestu kategoriach. W tym roku najbardziej utytułowaną gwiazdą okazała się Billie Eilish, która otrzymała aż dwie statuetki – za singiel „Happier Than Ever” i album o tym samym tytule.

11.04.2022Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2022

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×