Hillary Clinton wkracza do świata show-biznesu! Wyprodukuje własny serial

Hillary Clinton jest znana ze swojego swobodnego podejścia do mediów. Po tym, jak niedoszła prezydent wystąpiła w serialu "Broad City", nadszedł czas na jej debiut jako producentki. Znana polityk będzie współpracować z samym Stevenem Spielbergiem!

Multimedia

Hillary Clinton została producentem wykonawczym nowego serialu poświęconego sufrażystkom w Stanach Zjednoczonych. Serial zamówiło Amblin Television, którego założycielem jest Steven Spielberg.

Powstaną nowe odcinki serialu o przybyszu z planety Melmac? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak donosi "Variety", Amblin Television wykupiło prawa do książki Elaine Weiss "The Woman’s Hour: The Great Fight to Win the Vote". Jest to opowieść o aktywistkach, których wieloletnia walka doprowadziła do przyznania kobietom praw wyborczych. W Ameryce serial będzie dostępny w telewizji lub na platformach streamingowych. O jego powstaniu jako pierwsi donosili dziennikarze "The Hollywood Reporter".

To debiut Clinton jako producentki serialu telewizyjnego. Była sekretarz stanu podczas swojej kampanii wyborczej wystąpiła gościnnie w sitcomie "Broad City". W najbliższej przyszłości ma się też pojawić w 5. sezonie dramatu politycznego "Madam Secretary" produkowanego przez stację CBS. Na ekranie będą jej towarzyszyć Colin Powell i Madeleine Albright, którzy także pełnili funkcję sekretarza stanu Stanów Zjednoczonych.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×