Historia, która wstrząsnęła światem - "10 lat koszmaru w Cleveland"

Koszmar w Cleveland ujrzał światło dzienne 6 maja 2013 r. Całym światem wstrząsnęła tragiczna historia trzech dziewcząt przetrzymywanych przez 11 lat.

Multimedia

Uwięzione odzyskały wolność i dzielą się swymi przeżyciami. Premiera programu "10 lat koszmaru w Cleveland" w niedzielę, 23 czerwca 2013 r., o godz. 23.00, na TLC.

Amanda, Gina i Michelle zaginęły 11 lat temu. Były przetrzymywane przez cały ten czas w okolicy, z której porwał je oprawca - w znanym im sąsiedztwie. To była ulica jak każda inna, a przestępca wydawał się być całkiem zwyczajnym człowiekiem. Sąsiedzi, dowiadując się o zbrodni, której dokonał, byli ogromnie wstrząśnięci - określali go najlepszym aktorem, jakiego znają. Nikt nie spodziewał się, że ten na pozór spokojny kierowca szkolnego autobusu, to zbrodniarz. Ariel Castro uprowadził, przetrzymywał przez dekadę i wykorzystywał seksualnie swoje ofiary.

Co motywowało przestępcą? Jak wyglądała codzienność porwanych, żyjących w ciągłym strachu i uwięzieniu? Jaka była reakcja sąsiadów, kiedy dowiedzieli się, że tragedia działa się na ich oczach każdego dnia przez ponad dekadę, a oni nie potrafili jej dostrzec?

Telewizja TLC pokazuje filmy o różnych aspektach życia. Kiedy dzieje się coś, co wstrząsa opinią publiczną, warto dokładniej poznać sprawę. "10 lat koszmaru w Cleveland" jest przykładem programu, który wyjaśnia przyczyny, przebieg i konsekwencje aktualnych wydarzeń.

Odkryj tajemnice zbrodni i poznaj historię uwięzionych wraz z TLC.

Program zostanie wyemitowany na TLC już w niedzielę, 23 czerwca, o godz. 23.00.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×