historie prawdziwe

Przeczytaj także:

Seriale kryminalne. Najlepsze seriale z zagadką i zbrodnią w tle [TOP20]

Jednym z najpopularniejszych gatunków filmowych ostatnich dziesięcioleci jest kryminał, który ma bardzo bogatą tradycję. Wraz z upływem lat zmieniło się podejście i kreacja głównych bohaterów seriali kryminalnych. Początkowo byli oni postaciami (przeważnie męskimi) wyjątkowymi, często aspołecznymi i ekscentrycznymi, z czasem jednak zaczęto tworzyć wizerunek bohaterów ambiwalentnie moralnych, niedostosowanych, a nawet chorych psychicznie. Przestawiamy subiektywny ranking seriali kryminalnych wszech czasów.

25.06.2019Ranking

Premiery seriali czerwiec 2019: Netflix, HBO, HBO GO i nie tylko! Sprawdź najciekawsze produkcje [DATY PREMIER+ZWIASTUNY]

Premiery seriali czerwiec 2019 - co nowego pojawi się na HBO GO, Netflix oraz innych serwisach streamingowych? Jakie nowości na czerwiec przygotowały stacje telewizyjne z HBO i Canal+ na czele? Oto nasz serialowy kalendarz na pierwszy letni miesiąc w roku! Sprawdź najciekawsze produkcje - zobacz zwiastuny oraz poznaj daty premier serialowych nowości i powrotów w czerwcu 2019.

16.06.2019Premiery 2019

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×