historyczne seriale

"Proces Christine Keeler", odcinek 6. Będzie z tego film! Profumo ucieka [STRESZCZENIE ODCINKA]

Akcja serialu „Proces Christine Keeler” osadzona jest w czasach rewolucji obyczajowej i kryzysu kubańskiego. W latach 60. brytyjscy politycy nie tylko zmagają się z konfliktami światowymi, ale i... jednym z najgłośniejszych skandali seksualnych wszech czasów. Co wydarzy się w szóstym odcinku serialu, którego motywem przewodnim jest słynna afera Profumo?

23.09.2021Proces Christine Keeler

"Operacja Buffalo". Lata 50., testy nuklearne, MI6 i skomplikowane relacje międzyludzkie. Niezwykły serial o zapomnianej stronie tamtych lat

Australia Południowa, lata 50. Brytyjczycy prowadzą testy nuklearne w sersu południowoaustralijskiej głuszy. Kontrowersyjna historia stała się inspiracją do stworzenia sześcioodcinkowego serialu "Operacja Buffalo", który już od czwartku 17 czerwca o godz. 21:30 możecie obejrzeć na kanale Epic Drama. O czym jest produkcja?

17.06.2021Operacja Buffalo

"Proces Christine Keeler", odcinek 5. Prawda o romansie wychodzi na jaw! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Akcja serialu „Proces Christine Keeler” osadzona jest w czasach rewolucji obyczajowej i kryzysu kubańskiego. W latach 60. brytyjscy politycy nie tylko zmagają się z konfliktami światowymi, ale i... jednym z najgłośniejszych skandali seksualnych wszech czasów. Co wydarzy się w piątym odcinku serialu, którego motywem przewodnim jest słynna afera Profumo?

12.05.2021Proces Christine Keeler

"Proces Christine Keeler", odcinek 4. Afera Profumo przycicha, Christine i Mandy w centrum uwagi [STRESZCZENIE ODCINKA]

Akcja serialu „Proces Christine Keeler” osadzona jest w czasach rewolucji obyczajowej i kryzysu kubańskiego. W latach 60. brytyjscy politycy nie tylko zmagają się z konfliktami światowymi, ale i... jednym z najgłośniejszych skandali seksualnych wszech czasów. Co wydarzy się w czwartym odcinku serialu, którego motywem przewodnim jest słynna afera Profumo?

05.05.2021Proces Christine Keeler

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×