"Hiszpańska księżniczka". Charlotte Hope gwiazdą nowego serialu kostiumowego Epic Drama. Fani dynastii Tudorów będą zachwyceni!

Na antenie telewizji Epic Drama możemy oglądać już nowy amerykańsko-brytyjski serial kostiumowy pt. "Hiszpańska księżniczka". Gwiazdą produkcji jest Charlotte Hope, która opowiedziała nam o kulisach serialu!

Multimedia

"Hiszpańska księżniczka" - w każdą środę, o godzinie 21:30, na antenie Epic Drama

Na antenie Epic Drama możemy oglądać już nowy serial kostiumowy pt. "Hiszpańska księżniczka", który z całą pewnością zachwyceni wszystkich fanów dynastii Tudorów. Gwiazdą produkcji jest Charlotte Hope.

Urodzona w 1991 roku brytyjska aktorka ma imponujące CV; do tej pory zagrała m.in. w "Les Misérables: Nędznicy", "Teorii wszystkiego", "Sprzymierzonych" oraz "Grze o tron"! Teraz możemy podziwiać ją w "Hiszpańskiej księżniczce", gdzie wciela się w Katarzynę Aragońską. Sprawdźcie, co powiedziała nam o serialu!

"Hiszpańska księżniczka" i 2. sezon cenionego serialu! Co oglądać na Epic Drama?Zobacz więcej

"Hiszpańska księżniczka" to historia opowiedziana głównie z punktu widzenia ówczesnych kobiet. Jednak w historii, osiągnięcia kobiet zostają w dużej mierze przyćmione przez dokonania mężczyzn. Dlatego zapytaliśmy aktorkę, w jakim stopniu ten serial jest próbą wypełniania luk w historii, którą znamy?

Charlotte Hope zdradziła nam:

Myślę, że to się odnosi szczególnie do historii Henryka VIII. Historia Tudorów jest znana przede wszystkim przez pryzmat tego potężnego króla, a Katarzyna zawsze była pewnego rodzaju przypisem o mającej trudności z urodzeniem potomka żonie i wstępem do Anny Boleyn. Dlatego bardzo się cieszę, że teraz możemy poznać tę historię jej oczami i oczami kobiet z jej otoczenia. Jest to rodzaj odwrócenia narracji i opowiedzenie aspektu historii, o którym mało kto wcześniej słyszał.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×