"Hiszpańska księżniczka", odcinek 1. Katarzyna ma zostać żoną księcia Artura. Czy małżeństwo przypieczętuje sojusz państw? [STRESZCZENIE ODCINKA]

"Hiszpańska księżniczka" to rewelacyjny serial, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory. Jest to przenikliwe i porywające przedstawienie historii Katarzyny Aragońskiej, przedstawione z zupełnie innej perspektywy - z punktu widzenia biorących w historii kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku. Jeśli uwielbiasz historię i dynastię Tudorów - ta produkcja to idealna propozycja dla Ciebie! Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu?

Multimedia

"Hiszpańska księżniczka" odcinek 1, niedziela 31.10.2021, 23:30 na kanale Epic Drama! - sprawdź program tv

Co wydarzy się w pierwszym odcinku serialu? Katarzyna Aragońska wraz ze swoim dworem przybywa do Anglii w celach matrymonialnych. Jej mężem ma zostać książę Artur, następca angielskiego tronu. Małżeństwo ma przypieczętować kruchy sojusz między Hiszpanią i Anglią.

O czym jest serial "Hiszpańska księżniczka"? To kolejny, oparty na powieściach historycznych Philippy Gregory serial emitowany na kanale Epic Drama. Widzowie wrócą na dwór Tudorów – do świata, w którym rządzą intrygi i pełne przepychu kostiumy. Historia opowiedziana jest z punktu widzenia biorących w niej udział kobiet, które stały za mężczyznami sprawującymi władzę w angielskiej monarchii od 1464 do 1530 roku.

Osiem odcinków skoncentrowanych jest na postaci Katarzyny Aragońskiej (po tym jak popadła w niełaskę przez swoje niechlubne małżeństwo z królem Henrykiem VIII), która zmuszona jest podjąć walkę o należne jej miejsce na tronie.

Nowy serial dla fanów dynastii Tudorów i nie tylkoZobacz więcej

Zobacz galerię

Kanał EPIC DRAMA. Wciągające opowieści w historycznych realiach, najlepsze seriale i filmy kostiumowe

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×