"Hit Hit Hurra!" odcinek 12. FINAŁ! Kto zaśpiewa w ostatnim odcinku? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Czas na wielki finał programu "Hit Hit Hurra!"! Sześcioro młodych wokalistów będzie walczyło o głosy widzów podczas specjalnego odcinka NA ŻYWO! Kto wygra?

Multimedia

"HIT HIT HURRA!" ODCINEK 12. - FINAŁ - W PIĄTEK, 9.12.2016 O GODZ. 20:30 W TVP1!

Po trzech miesiącach zmagań sześcioro młodych, niezwykle utalentowanych uczestników z najwyższą łączną punktacją będzie walczyć o zwycięstwo w tym programie. Do finału programu "Hit Hit Hurra!" doszło sześcioro uczestników. Daria Domitrz, Grzegorz Szymański, Magdalena Dąbkowska, Alicja Rega, Oliwia Skóra i Alicja Szemplińska powalczą o głosy widzów w odcinku NA ŻYWO. O tym, kto wygra, zdecydują bowiem sami widzowie w głosowaniu SMS-owym. Nagroda główna zostanie przekazana wskazanej przez zwycięzcę instytucji, wspierającej rozwój młodych talentów.

Jury "Hit Hit Hurra!" - Edyta Górniak - diva polskiej sceny muzycznej, Hirek Wrona – uznany dziennikarz i krytyk oraz Bartek Caboń – trener wokalny - przyzna również wybranemu uczestnikowi nagrodę specjalną - warsztaty w Los Angeles z Sethem Riggsem, nauczycielem takich gwiazd jak Michael Jackson, Prince czy Madonna. Wśród jego wychowanków jest ponad 120 laureatów nagrody Grammy.

Program prowadzą dziennikarz Artur Orzech oraz Marta Zalewska – wokalistka, dyplomowana skrzypaczka i multiinstrumentalistka. W czasie wszystkich odcinków uczestnikom podczas występów towarzyszyła 26-osobowa orkiestra pod kierownictwem Daniela Nosewicza. Tak będzie i przy okazji finału.

Kto wygra "Hit Hit Hurra!"? Tego dowiemy się już wkrótce!

HIT HIT HURRA! - CZYTAJ TAKŻE:

KAYAH I FEEL GOŚĆMI PÓŁFINAŁU [WIDEO+ZDJĘCIA]
RYSZARD RYNKOWSKI GOŚCIEM PROGRAMU! EDYTA GÓRNIAK NIEOBECNA W JURY! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Komentarze

Skomentuj
  • Krak (gość)

    Niestety pod koniec programu wystąpił zgrzyt. Jak zwykle górą wzięło chamstwo realizatorów produkcji ,którzy w lekceważący sposób przerwali wykonanie piosenki dziewczyny ,która zwyciężyła .W ten sposób zlekceważyli ją i telewidzów . Jest to na porządku dziennym i nie ma wytłumaczenia ponieważ do końca programu pozostało 6 minut. Kiedy wreszcie drodzy warszawiacy nauczycie się kultury i przestanie cię lekceważyć telewidzów . Nie interesuje mnie to ,że musicie pokazać durne reklamy. Program powinien zakończyć się równo z zakończeniem piosenki ktora była wykonywana ponieważ tak nakazuje dobre wychowanie. Tymczasem wasze zachowania nie odbiegają od TVN-u czy też POLSATU. Ciekawe co na to szanowny prezes TVP.

    09.12.2016 22:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×