"Hit Hit Hurra!" odcinek 12. FINAŁ! Wygrała Alicja Szemplińska! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Do finału "Hit Hit Hurra!" przeszło sześcioro młodych wokalistów. O tym, kto wygrał zdecydowali widzowie. Kto został zwycięzcą "Hit Hit Hurra!"? Sprawdź, co działo się podczas finału!

Multimedia

Finał otworzył wyjątkowy tercet: Edyta Górniak, Kayah i Marta Zalewska, które zaśpiewały "I'm every woman". O tym, kto walczył o nagrodę główną zadecydowała punktacja, jaką uczestnicy otrzymywali w każdym poprzednim odcinku. W finale znaleźli się Daria Domitrz, Grzegorz Szymański, Magdalena Dąbkowska, Alicja Rega, Oliwia Skóra i Alicja Szemplińska. Jednak tylko dwoje z nich zaśpiewało w ścisłym finale.

HIT HIT HURRA! - CZYTAJ TAKŻE:

KAYAH I FEEL GOŚĆMI PÓŁFINAŁU [WIDEO+ZDJĘCIA]
RYSZARD RYNKOWSKI GOŚCIEM PROGRAMU! EDYTA GÓRNIAK NIEOBECNA W JURY! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Konkursowe występy rozpoczęła Alicja Szemplińska, która zaśpiewała "To nie ja" Edyty Górniak. - Zaczęliśmy taką petardą, że masakra - stwierdziła jurorka. - Kocham tę piosenkę. Kocham wykonanie Edyty. Ale uważam, że to nie jest utwór dla ciebie - zauważył jednak Hirek Wrona. Kolejna na scenie pojawiła się Daria Domitrz. Dziewczynka wykonała utwór "Ta sama chwila" grupy Bajm. - Myślę, że to może być trochę za mało jak na finał - powiedział po występie Bartek Caboń. Nie zgodził się z tym Hirek Wrona.

Magdalena Dąbkowska zaśpiewała przebój Leonarda Cohena "Halleluja". - Wydaje mi się, że mogłaś wybrać inny utwór. Przekrzyczałaś go - zauważył Hirek Wrona. Pozostali jurorzy również nie byli zadowoleni z występu Magdy. Czas na jedynego w finale chłopca! Grzegorz Szymański zaprezentował się w piosence "Znak" Ewy Farnej. - Umiesz jeszcze więcej niż ja myślałam! - zauważyła Edyta Górniak. Następna była Alicja Rega, która zaśpiewała "Dziwny jest ten świat" Czesława Niemena. Bartek Caboń zauważył, że piosenki wybierane przez dziewczynki nie są dobre. - Przerost formy nad treścią. Grzesio was pokona - wskazał. Na koniec na scenie pojawiła się Oliwia Skóra z piosenką "Litania" z musicalu "Metro". - Muzyka to są emocje, miłość, namiętność. A ja słyszałem dzisiaj tylko krzyk - zauważył Hirek Wrona.

Po występach dzieci na scenie pojawiła się Edyta Górniak, która zaśpiewała "I have nothing" z repertuaru Whitney Houston. Następnie Artur Orzech ogłosił, że do ścisłego finału przechodzą Alicja Szemplińska i Alicja Rega. Dziewczynki zaśpiewały odpowiednio: "Listen" Beyonce oraz "If I ain't got you" Alicii Keys. Dodatkowo, jury "Hit Hit Hurra!" przyznało również wybranemu uczestnikowi (spośród wszystkich 22 artystów) nagrodę specjalną - warsztaty w Los Angeles z Sethem Riggsem, nauczycielem takich gwiazd jak Michael Jackson, Prince czy Madonna. Wśród jego wychowanków jest ponad 120 laureatów nagrody Grammy. Nagrodę tę otrzymała Alicja Szemplińska. Nagroda główna - 20 tys. złotych zostanie przekazana wskazanej przez zwycięzcę instytucji, wspierającej rozwój młodych talentów. Czas ogłosić werdykt widzów!

"HIT HIT HURRA!" WYGRAŁA ALICJA SZEMPLIŃSKA!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Orfio (gość)

  Dla mnie bezprzecznie finalistką została Edyta Górniak😃

  06.03.2017 23:31
 • Orfio (gość)

  Dlaczego odpadają najlepsi,z miejszą ilością sms,ate co skopały wygrywają,dla mnie to wielka niesprawiedliwość,wygrały tylko ci co mieli dużo kasy na sms.😢

  06.03.2017 23:26
 • Xyz (gość)

  Ala Szemplinska ma piękny głos jest piękna i młodziutka gra na fortepianie i jest wzorowa uczennica powodzenia jej zycze od serca

  25.12.2016 22:21
 • gość s.s (gość)

  Zwyciężyć mogła tylko jedna osoba.Ale moim zdaniem,z którym każdy ma prawo się nie zgodzić wygranymi po równo były ; ALA SZEMPLIŃSKA , JULKA MRÓZ , OLIWIA SKÓRA , ALA REGA , MAGDA DĄBKOWSKA , JULKA ZARZECKA , DARIA DOMITRZ.Absolutnie nie ujmuję nic pozostałym uczestnikom.Wszyscy byliście WSPANIALI.GRATULACJE.

  11.12.2016 18:05
 • iga (gość)

  Skandalem jest to, że nagrodę Jury ufundowało w połowie edycji, nie słysząc wszystkich wykonawców w solowych utworach. Oczywistym jest, że Jury może ufundować nagrodę komu chce. Po co jednak w kolejnych odcinkach p. Orzech powtarzał, że szanse mają wszyscy uczestnicy programu. Przecież to było kłamstwo. Szczerości i pokory brakuje "szanownemu Jury" a wymaga od dzieci.

  11.12.2016 11:11
 • Zofia (gość)

  A mnie najbardziej podobała się Julia Mróz. Utwór "Purple Rain" wykonała fenomenalnie. Pozostałe zresztą też. Ale chyba coś nie podobała się Jury, bo oceniając Ją niesprawiedliwie nie doszła nawet do finału.

  11.12.2016 10:59
 • Milutka (gość)

  A oliwia? Cudowny glos i najlepsze wykonanie a nic nie wygrała

  11.12.2016 08:46
 • W. W (gość)

  Powinna wygrać Daria Domitrz, ponieważ ona wykonała we wszystkich odcinkach piosenki w sposób perfekcyjny z głosem rzadko spotykanym na naszych scenach. Tak uzdolnioną młodą panienką powinny zainteresować się nasze media.

  11.12.2016 00:25
 • Jolka (gość)

  gosciu 18555........nie wypowiadaj się jeśli nie potrafisz uszanować zdania innych. Twój język polski nie jest godzien Polaka. Wstyd mi za Ciebie i wielu tego typu Polaków.Zbliżasz się do rynsztoka GOŚCIU...

  10.12.2016 14:21
 • Biały królik (gość)

  Ten program pokazuje,że mamy coraz więcej,wielce uzdolnionych dzieci i każde z nich mogło wygrać ten program,bo jak widać w finałowej rozgrywce,decydowała czasem - trafność w wyborze piosenki.Ale obydwie Alicje były jak z-"krainy czarow"-poza konkurencją w finale. Wybór telewidzów trafny,jednak szkoda,że nagroda jury, nie trafiła do drugiej Alicji,bo jest jednak młodszą,mniej dojrzałą osóbką,ale równie utalentowaną.Dziwi mnie,że twórcy programu,nie ustanowili żadnej nagrody za drugie miejsce-to sa jednak tylko dzieci i w jakiś sposób powinni miejsce na podium uhonorować...GRATULACJE dla wygranych i życzenia POWODZENIA w dalszej pracy nad swoim talentem-wszystkim uczestnikom programu!

  10.12.2016 13:55
 • Lewa (gość)

  Pani Edyta krytykując Magdę mówiąc że było dużo nieczystości niepodobnych do niej oraz ze śpiewając alleluja powinna pamiętać co śpiewa a nie w rytm muzyki tańczyć , zapomniała chyba jak sama położyla nasz HYMN, jaką ona wykonała żenadę będąc już zawodowową piosenkarką.

  10.12.2016 12:36
 • gosc1855553 (gość)

  idioci... wszędzie idioci ... nie pasuje wam to nie ogladajcie ... wygrała zasłużenie !! ps. Co Tobie tempa dzido do tego jak sie kto ubiera ?? pilnuj swojej dupy.

  10.12.2016 12:13
 • Anna (gość)

  Edyta jest wspaniała, pięknie wygląda i śpiewa. Alicja ma duże szanse na to, żeby zostać zawodowcem. A co do nagrody jury to przecież Edyta powiedziała, że decyzję podjęli w połowie tej edycji, a nie programu, poza tym to jest prywatna nagroda od jury, którą zdecydowali się dać wybranej osobie - nie było jej w regulaminie programu.

  10.12.2016 12:09
 • ala

  Nie podoba mi się śpiew Alicji Szemplińskiej, chyba za ubiór znalazła się na pierwszym miejscu. Poza tym jak taka młoda dziewczyna moze być tak ubrana?

  10.12.2016 11:09
 • zz (gość)

  Zgadzam się z poprzednią wypowiedzią, że dzieci mogą czuć się oszukane przez jury. Pan Orzech w ostatnim odcinku powiedział, że do Los Angeles zostanie wybrana osoba z pośród wszystkich uczestników, a okazało się, że to było już przesądzone w połowie programu, (tak powiedziała p. Edyta) Dzieci występujące w ostatnich odcinkach nie były brane pod uwagę, mimo rewelacyjnie wykonanych piosenek. Dorośli uczą dzieci kłamstwa a wymagają od nich pokory i prawdy. Wstyd!!!!!!!

  10.12.2016 00:09
 • xx (gość)

  Moim zdaniem Edyta zazdrości głosu młodym wokalistkom, bo sama już przestaje imponować!!!

  09.12.2016 23:14
 • ja (gość)

  Pani Edyta powiedziała, że w połowie programu (czyli około 6 odcinka) Jury już zadecydowało, kto pojedzie do Los Angeles, nie słysząc wszystkich uczestników programu. Sądzę więc, że reszta uczestników mimo pięknie wykonanych utworów nie była już brana pod uwagę. Dzieci mają prawo być zniesmaczone postępowaniem Jury, z którego to powinno brać przykład. Szkoda, ze już w tak młodym wieku doświadczają takiej niesprawiedliwości !!

  09.12.2016 23:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×