hit

"Rolnik szuka żony 9" odcinek 2. Wszystkie kandydatki i kandydaci do serc rolników i rolniczek. Tomek R. spotkał się z ciężarną Klaudią! Michał ma już faworytkę! "Jesteś dziełem sztuki"

Za nami 2. odcinek 9. edycji programu Marty Manowskiej "Rolnik szuka żony". To oznacza, że rolnicy i rolniczki przeczytali już wszystkie listy i wybrali kandydatów oraz kandydatki na potencjalne żony i mężów! Kim są kandydatki i kandydaci do serc rolników i rolniczek? Sprawdźcie!

02.10.2022Rolnik szuka żony 9

"Klan". Anna Powierza kiedyś i dziś. Serialowa Czesia na oczach widzów przeobraziła się w dojrzałą kobietę! Kiedyś kusiła z okładek męskich pism

Anna Powierza to dla wielu Czesia Kot-Kurzawska z kultowego dziś serialu "Klan". Aktorka, która debiutowała w 1994 r., na oczach widzów przeobraziła się z młodej dziewczyny w dorosłą kobietę. Kiedyś kusiła z okładek męskich pism, takich jak CKM i Playboy! Zobacz, jak się zmieniała Anna Powierza. W galerii publikujemy wyjątkowe zdjęcia!

02.10.2022Klan

"Pytanie na śniadanie". Danuta Martyniuk zdradziła, co je żeby utrzymać formę. Tak teraz wygląda jej dieta! W studio pojawił się Zenek Martyniuk!

Danuta Martyniuk zachwyciła w ostatnim czasie efektami spektakularnej metamorfozy. Ukochanej króla disco polo, jak określa się Zenka Martyniuka, udało się pozbyć nadprogramowych kilogramów. Motywacją były złośliwości, jakie czytała na swój temat w sieci. Goszcząc w studio "Pytanie na śniadanie" zdradziła sekret swojej metamorfozy oraz co - i jak - lubią jadać wraz z Zenkiem Martyniukiem.

02.10.2022Pytanie na śniadanie

"Milionerzy". Hubert Urbański kiedyś i dziś. Pamiętasz, jak wyglądał na początku kariery? Eksperymentował z fryzurami i zarostem, ale nigdy z modą

Hubert Urbański - srebrne włosy, doskonale skrojona marynarka i zero zarostu. Tak większość kojarzy prowadzącego teleturniej "Milionerzy". Hubert Urbański, choć od zawsze przejawiał słabość do klasycznej mody męskiej, ma na koncie wiele eksperymentów ze swoim wizerunkiem. Niegdyś nosił bujną brodę! W galerii publikujemy wyjątkowe archiwalne zdjęcia Huberta Urbańskiego z początków kariery. Zobacz, jak się zmienił!

30.09.2022Milionerzy

"Niewidzialna wojna" premiera. Anna Mucha gra nogą na czerwonym dywanie. Mama Patryka Vegi pozuje na ściance! Kto jeszcze się pojawił?

Patryk Vega, czyli kontrowersyjny reżyser takich hitów jak "Pitbull", "Botoks" czy "Kobiety mafii" nakręcił film o samym sobie. W Warszawie odbyła się premiera "Niewidzialnej wojny". Kto brylował na ściance? Wśród gwiazd nie mogło zabraknąć odtwórców głównych ról, czyli Rafała Zawieruchy i Anny Muchy. Zobaczcie zdjęcia w galerii.

29.09.2022Niewidzialna wojna

Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora - dzieliło ich ponad trzydzieści lat, łączyła wielka miłość. Wdowa wyznała, że nadal nie radzi sobie ze stratą ukochanego

Przy młodej żonie ustatkował się i wyraźnie odmłodził. Krzysztof Kowalewski i Agnieszka Suchora tworzyli udany duet nie tylko w pracy, ale także w życiu prywatnym. Łączyło ich wielkie uczucie, które, w lutym 2021 roku, przerwała śmierć aktora. Teraz wdowa po nim wspomina, kto pomógł jej w trudnych chwilach po stracie ukochanego.

29.09.2022Daleko od noszy

"Taniec z gwiazdami". Natalia Janoszek wyznaje: nigdy nie byłam w związku. Co wiemy o pięknej aktorce? Jest typowana na zwyciężczynię 13. edycji!

Natalia Janoszek to piękna aktorka, która aktualnie ramię w ramię walczy z Rafałem Maserakiem o Kryształową Kulę w 13. edycji programu "Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars". Na koncie ma wiele innych sukcesów - jak choćby zawrotną karierę w indyjskim przemyśle filmowym. Okazuje się, że w życiu prywatnym nie układa jej się tak dobrze, jak osobom postronnym mogłoby się wydawać. Co wiemy o piękności, w której zakochało się Bollywood?

29.09.2022Taniec z gwiazdami

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×