hit

„Big Brother” w Wielkanoc, nominacje 5. Nikt nie opuścił domu Wielkiego Brata! Dlaczego eliminacje się nie odbyły?

„Big Brother” w Wielkanoc. Podczas 5. nominacji w "Big Brother Arena" nikt nie odpadł. Dlaczego eliminacje się nie odbyły, a Łukasz Darłak, Kasia Olek, Magda Zając, Oleh Riaszeńczew, Magda Wójcik oraz Iza Mączka wciąż są w programie? Sprawdźcie, co wydarzyło się w świątecznym odcinku "Big Brother Arena", 21 kwietnia! Wielki Brat miał w święta gest!

21.04.2019Big Brother

Kasia Dziurska w programie "MiauCzat" o bolesnej historii z dzieciństwa i Ewie Chodakowskiej w "Dance, Dance, Dance". Powinna oceniać taniec?

Kasia Dziurska - mistrzyni fitness i uczestniczka "Dance, Dance, Dance" była gościem 3. odcinka programu "MiauCzat". W kocim show opowiedziała m.in. jak udział w tanecznym show wpłynął na jej związek z Emilianem Gankowskim. Dziurska zdradziła też co sądzi o Ewie Chodakowskiej i Ani Lewandowskiej oraz ujawniła, jak najłatwiej sprawić jej przyjemność! Zobaczcie nasz "MiauCzat"!

19.04.2019MiauCzat

Program tv na Niedzielę Wielkanocną, 21.04.2019. Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? [PROGRAM TELEWIZYJNY, HITY DNIA]

Program tv na Niedzielę Wielkanocną - sprawdź, co będzie można obejrzeć 21 kwietnia w telewizji. W pierwszy dzień Świąt Wielkanocnych m.in. finał "Dance, Dance, Dance" i ćwierćfinał programu "MasterChef Junior". W tv także świąteczne odcinki popularnych teleturniejów: "Jaka to melodia" i "Familiada". W Niedzielę Wielkanocną znowu spotkamy się z kuracjuszami z "Sanatorium miłości". Co obejrzeć w Wielkanoc 2019 w TV? Sprawdź nasz program telewizyjny na 21 kwietnia!

19.04.2019Program tv

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×