Hity i kity wiosennej ramówki 2015!

Wiosenna ramówka 2015 za nami! Sprawdźcie, które programy okazały się hitami wiosny, a które były klapą.

Multimedia

W wiosennej ramówce 2015 pojawiło się sporo nowych programów, ale także mogliśmy oglądać kontynuacje dobrze nam znanych produkcji. Które propozycje okazały się hitem, a które kitem wiosny?

HITY WIOSENNEJ RAMÓWKI 2015

"You Can Dance - Po prostu tańcz" Powrót tanecznego show okazał się strzałem w dziesiątkę! 8. edycję "You Can Dance" oglądało średnio 1,69 mln widzów. TVN jest zadowolony z oglądalności programu i zastanawia się nad pokazaniem 9. edycji w 2016 roku. Przypomnijmy, że zwycięzcą 8. odsłony show został Mateusz Sobecko (czytaj więcej na ten temat).

"Talianka" Serial TVP1 to kolejny hit wiosennej ramówki. Produkcję z Joanną Moro oglądało średnio 2,5 mln widzów. Aktorka wciela się po raz kolejny w artystkę estradową, choć tym razem jest to włoska tancerka występująca w przedwojennych kabaretach. Kobieta zakochuje się w rosyjskim lotniku Stiepanie, który, strącony nad terytorium Niemiec podczas nalotu na Berlin, trafia do obozu jenieckiego na terenie okupowanych Włoch (POZNAJ BOHATERÓW "TALIANKI").

"Prawo Agaty" Losy mecenas Przybysz od początku cieszyły się sporą popularnością. Ostatnią serię oglądało niecałe 2 mln widzów. W porównaniu z 6. sezonem "Prawa Agaty" serial stracił na oglądalności, to TVN nadal pozostawał liderem w tym paśmie. Stacja podjęła decyzję o zakończeniu serialu po 7 sezonach (JAK SIĘ SKOŃCZYŁO "PRAWO AGATY").

"Dancing With The Stars" Wydawało się, że "Taniec z gwiazdami" nie wzbudzi już zainteresowania, a jednak 3. polsatowska edycja programu okazała się hitem. "Dancing With The Stars" oglądało 3,23 mln widzów, a Polsat już planuje kolejną edycję (SŁAWEK UNIATOWSKI PIERWSZYM UCZESTNIKIEM 4. EDYCJI "DANCING WITH THE STARS").

"Mali Giganci" Dziecięce talent show to zupełnie nowa propozycja TVN, która wzbudzała wiele kontrowersji (AGNIESZKA CHYLIŃSKA O KRYTYCE PROGRAMU "MAŁYCH GIGANTÓW" [WIDEO]). Pomimo fali krytyki program oglądało średnio 3,23 mln widzów, a TVN planuje kolejną edycję w przyszłym roku.

"Ranczo" Niezawodnym hitem TVP1 jest serial "Ranczo". Produkcja od początku cieszy się świetną oglądalnością. Wszystko zaczęło się kilka lat temu, gdy w pewnej bieszczadzkiej wsi osiadła Amerykanka i tak się w niej zadomowiła, że została sołtysem. Jej historia, opisana przez prasę, zainspirowała scenarzystów Roberta Bruttera i Jerzy Niemczuka do pracy nad nowym serialem.

"Celebrity Splash" Nowy program Polsatu od początku wzbudzał wiele kontrowersji. Sceptycy nie wierzyli, że gwiazdy skaczące do wody mogą przyciągnąć widzów. A jednak! "Celebrity Splash" oglądało średnio ponad 2 mln widzów.

"Strażacy" Nowy serial TVP opowiadający o życiu zawodowym i prywatnym strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej zdobył serca widzów - średnio oglądało go ponad 2,3 mln widzów. W obsadzie znaleźli się Maciej Zakościelny, Weronika Rosati, Olaf Lubaszenko, Jakub Wesołowski, Jacek Lenartowicz, Marta Ścisłowicz i Michał Żurawski. TVP rozważa produkcję 2. sezonu "Strażaków".

"Project Runway" Druga edycja reality show z udziałem projektantów cieszyła się mniejszą popularnością niż pierwsza. Mimo wszystko "Project Runway" oglądało 1,4 mln widzów. Przypomnijmy, że zwycięzcą drugiej edycji został 19-letni Michał Zieliński (czytaj więcej na ten temat).

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Trzecia edycja show, podobnie jak dwie poprzednie, była hitem Polsatu. Prawie 2,5 mln widzów sprawiło, że stacja przygotowuje czwartą edycję show (czytaj więcej na ten temat). Zwycięzcą wiosennej odsłony programy został Stefano Terrazzino (czytaj więcej na ten temat).

"Żony Hollywood" Historia Polek, które "poślubiły" Hollywood przypadła do gustu widzom. Program oglądało średnio ponad milion widzów. Dobra oglądalność "Żon Hollywood" sprawiła, że TVN zrealizuje drugą edycję (czytaj więcej na ten temat).

KITY WIOSENNEJ RAMÓWKI 2015

"Piekielny hotel" Perfekcyjna pani domu, Małgorzata Rozenek, postanowiła zająć się zapuszczonymi hotelami. Niestety "Piekielny hotel" okazał się klapą. Program oglądało zaledwie 1,2 mln widzów. TVN nie zdecydował się jeszcze na kolejną serię.

"Mamy Cię!" Po prawie 10 latach do TVN powróciło "Mamy Cię!". Pomimo dobrej oglądalności, dzięki której stacja zajmowała 2. miejsce, program nie okazał się hitem. Żarty były wymuszone i trochę nudne. W nowej odsłonie "Mamy Cię!" prowadzącymi byli Marcin Prokop i Szymon Hołownia. Wcześniej show prowadził Szymon Majewski.

"Nie rób scen" i "Mąż czy nie mąż" W wiosennej ramówce TVN zaprezentował dwa nowe seriale. Stacja robiła wszystko, aby te dwie produkcje przyciągnęły widzów: niezła obsada, współcześni bohaterowie i żartobliwe dialogi. Emisja w niedzielne wieczory również miała zapewnić wysoką oglądalność. Niestety, ani "Nie rób scen", ani "Mąż czy nie mąż" nie miało zadowalających wyników i TVN zdecydował o zakończeniu tych produkcji (KONIEC SERIALI "NIE RÓB SCEN" I "MĄŻ CZY NIE MĄŻ").

"Przygarnij mnie" To nowość TVP2. Program, w którym gwiazdy adoptowały psy ze schroniska i budowały z nimi relacje nie cieszył się dużą oglądalnością (zaledwie 780 tys. widzów). Żałujemy, że program nie przyciągnął większej ilości widzów pomimo szczytnego celu i edukacyjnej formuły.

"Służby specjalne" Serial "Służby specjalne" w reżyserii Patryka Vegi to pogłębiona historia głównych bohaterów kinowego przeboju pod tym samym tytułem. Produkcja nie cieszyła się jednak tak dużą oglądalnością, jakiej się spodziewano (1,6 mln widzów), a TVP2 przegrywała ze wszystkimi konkurencyjnymi stacjami.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×