Hity i kity wiosennej ramówki. "Stulecie Winnych" zdominowało rynek! Jakie nowości cieszyły się największą poularnością?

Zakończyły już się niemal wszystkie programy z tegorocznej wiosennej ramówki. TVP i TVN postanowiły wprowadzić na telewizyjny rynek sporo nowości. Sprawdź, które cieszyły się największą popularnością!

Multimedia

Wiosenna ramówka 2019 dobiegła końca. Czas sprawdzić, które serialowe i rozrywkowe nowości cieszyły się największą popularnością. TVP i TVN przygotowały sporo nowych propozycji dla widzów, a Polsat postanowił trzymać się sprawdzonych formatów.

"Barwy szczęścia" czy "Na Wspólnej" - co chętniej oglądali Polacy? Mamy już dane!Zobacz więcej

TVP - nowości w wiosennej ramówce

Telewizja Polska przygotowała sporo nowości, z których większość cieszyła się dość dużą popularnością. Sporo emocji wzbudził nowy program taneczny pt. "Dance, dance, dance", ale zdecydowanie największym hitem TVP był serial historyczny "Stulecie Winnych", który wręcz zdominował rynek! Mianem małego niewypału można jednak określić serial "Echo serca".

Spory spadek oglądalności teleturnieju! Widzowie nie chcą Norbiego?Zobacz więcej

TVN - nowości w wiosennej ramówce

Również TVN przygotował dla widzów sporo nowości, wśród których najbardziej zaskakująca była nowa osłona programu "Big Brother", który trafił na ekrany TVN7. Innym sukcesem stacji był także serial "Chyłka - zaginięcie", który cieszył się ogromną popularnością. Dużym rozczarowaniem był jednak serial "Odwróceni. Ojcowie i córki", który nie cieszył się zbyt dużą popularnością, mniejszą niż ostatni sezon "Drugiej szansy".

Wiosenna ramówka największych stacji trzymała wyrównany i całkiem wysoki poziom. Na szczęście w tym roku udało się uniknąć takich rozczarowań jak "Hipnoza" czy "Take me out". W naszej galerii znajdziecie podsumowanie wszystkich nowości z wiosennej ramówki wraz z danymi statystycznymi. Sprawdźcie koniecznie!

Wiemy, kiedy 2. edycja! W Domu Wielkiego Brata pojawiła się pierwsza uczestniczka!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Najlepsze komedie romantyczne według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×