Holendrzy będą ścigać Miley Cyrus?

Czy młoda gwiazda będzie ofiarą własnej prowokacji?

Miley Cyrus chciała zszokować widownię podczas rozdawania nagród MTV w Amsterdamie. W tym celu na estradzie zapaliła marihuanowego skręta. Może mieć z tego powodu kłopoty, bo nawet jeśli trawka jest w Holandii legalna, a Cyrus naprawdę zapaliła tylko zwykłego papierosa, to jednak prawo holenderskie jest dość restrykcyjne, jeśli chodzi o promowanie używek...

CZYTAJ TAKŻE: MTV EMA 2013 ROZDANE! LISTA ZWYCIĘZCÓW HALLOWEENOWA DYNIA WZOROWANA NA MILEY CYRUS [WIDEO]

- Otrzymaliśmy już skargi o naruszenie prawa, a sam fakt widać było w telewizji - przyznał Tjitte Mastenbroek z agencji kontrolującej żywność oraz jej promocję. - Już kontaktowaliśmy się z kierownictwem hali, w której odbywała się uroczystość, by wyjaśniono nam, co tam naprawdę się zdarzyło - dodał.

- W Holandii nie ma zakazu palenia w miejscach publicznych, jednak wolno to robić tylko na wolnym powietrzu, a na gali MTV na skutki palenia narażeni byli ludzie obsługujący kamery oraz sprzęt nagłaśniający - wyjaśnił dziennikarzom Mastenbroek.

CZYTAJ TAKŻE: MILEY CYRUS W PROGRAMIE SATURDAY NIGHT LIVE [WIDEO] MILEY CYRUS: TRAWKA JEST NAJLEPSZYM NARKOTYKIEM NA ZIEMI!

Cyrus niespecjalnie przejęła się tym, jakie zamieszanie wywołała w Holandii.

"Czasem w życiu trzeba umieć się nie poddawać" - napisała na Twitterze.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×