"Hollywood", czyli nowy serial Ryana Murphy'ego dla Netflixa na pierwszych zdjęciach. Będzie olśniewająco!

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnego serialu Ryana Murphy'ego dla Netflixa. Po "Wyborach Paytona Hobarta" przyszedł czas na "Hollywood". W sieci pojawiły się już pierwsze zdjęcia z planu produkcji.

Multimedia

"Hollywood" — o czym jest nowy serial Ryana Murphy'ego dla Netflixa?

Nowy ministerial Ryana Murphy’ego i Iana Brennana — "Hollywood" — to opowieść o grupie ambitnych aktorów i filmowców, którzy tuż po II wojnie światowej próbują odnieść sukces w fabryce snów. Nie cofną się przed niczym.

Historia każdego z bohaterów uchyla rąbka tajemnicy zza błyszczącej kurtyny złotej ery Hollywood, odsłaniając niesprawiedliwy system i uprzedzenia dotyczące rasy, płci i seksualności, które w dzisiejszych czasach wcale nie straciły na aktualności. Prowokujący, ostry serial ujawnia obowiązujący od wielu dekad w Hollywood układ sił i stawia niewygodne pytanie: jak wyglądałaby branża rozrywkowa, gdyby go obalić?

W "Hollywood" wystąpili: David Corenswet jako Jack, Darren Criss jako Raymond, Jeremy Pope jako Archie, Laura Harrier jako Camille, Samara Weaving jako Claire, Dylan McDermott jako Ernie, Holland Taylor jako Ellen Kincaid, Patti LuPone jako Avis, Jim Parsons jako Henry Willson, Jake Picking jako Rock Hudson, Joe Mantello jako Dick i Maude Apatow jako Henrietta.

Nowy serial Ryana Murphy’ego to "Dynastia", "Plotkara" i "Riverdale" w jednym? Zobacz więcej

Premiera serialu "Hollywood" odbędzie się już w piątek, 1 maja 2020 na Netflix. W galerii możesz zobaczyć pierwsze zdjęcia z planu produkcji, której producentami wykonawczymi są jej twórcy: Ryan Murphy i Ian Brennan, a także Alexis Martin Woodall i Janet Mock, która jest też autorką scenariusza i reżyserką "Hollywood".

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×