Hollywoodzcy aktorzy w polskich filmach. Którzy zagrali w Polsce, a którzy wcielili się w Polaków?

Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że w polskich produkcjach pojawiają się dobrze znani aktorzy, prosto z Hollywood. Wśród nich są m.in. Robert Pattison, Philip Seymour Hoffman czy Robin Williams.

Multimedia

Okazuje się, że wielu zagranicznych aktorów miało w swoim życiu związki z Polską. Niektórzy grali w polskich filmach, a inni wcielali się w Polaków w zagranicznych produkcjach i mówili po Polsku! W studiu "Dzień Dobry TVN" Anna Wendzikowska opowiedziała o hollywoodzkich aktorach, którzy pracowali na polskich planach filmowych. - Aktorzy, którzy już zarobili jakieś pieniądze i zdobyli pozycję, decydują się wziąć udział w ciekawym projekcie, bez względu na to, gdzie on powstaje - wskazała Wendzikowska. Zdradziła również, który znany amerykański aktor zadebiutował na polskim ekranie.

CZYTAJ TAKŻE:

ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE, CZYLI GWIAZDY HOLLYWOOD I ICH UMIEJĘTNOŚCI WOKALNE [GALERIA]
NIEŚMIERTELNOŚĆ W FILMACH. JAKIE PLUSY I MINUSY NIESIE ZA SOBĄ BYCIE NIEŚMIERTELNYM? [ZDJĘCIA]

Zobacz wideo i obejrzyj naszą galerię, w której znajdziesz jeszcze więcej przykładów zagranicznych aktorów, którzy mieli związek z polskimi produkcjami i polskim językiem! Niektórzy z nich, grając Polaków zostali laureatami Oscara!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×