"Homeland". 8. sezon opóźniony! Premiera finałowych odcinków nie odbędzie się latem 2019 roku!

Złe wieści dla fanów serialu "Homeland". Premiera finałowych odcinków nie odbędzie się - tak, jak początkowo zapowiadano - latem 2019 roku! Ósmy sezon "Homeland" ma spore opóźnienie! Dlaczego?

Multimedia

Fani serialu "Homeland" nie będą zadowoleni. 8. sezon produkcji został opóźniony. Premiera zamiast w czerwcu 2019 roku, odbędzie się jesienią 2019 roku. Seria będzie mieć 12 odcinków i zakończy opowiadaną historię. Prace na planie serialu ruszą w lutym. Powodem opóźnienia są międzynarodowe wymagania dotyczące produkcji.

Russell Crowe i jego niesamowita metamorfoza do nowej roli! Zagra prezesa sieci Fox News!Zobacz więcej

Przypominamy, że ósmy sezon "Homeland" przeniesie akcję z USA w odległe kraje, prawdopodobnie do Izraela i Maroko. Jak informował Alex Gansa, showrunner serialu, Carrie Mathison (Claire Danes) oraz pozostałych bohaterów czeka duży przeskok czasowy, dzięki któremu uda się uniknąć dalszych nawiązań do Trumpa i jego prezydentury. Finał "Homeland" skupi się na wydarzeniach związanych z wywiadem.

Po przeczytaniu kilku pierwszych scenariuszy, mogę powiedzieć, że jest to zapierająca dech w piersi, poruszająca i zaskakująca droga do zakończenia - powiedział Gary Levine z Showtime.

Serial jest pięciokrotnym zdobywcą Złotego Globu oraz został nagrodzony ośmioma statuetkami Emmy, a 7. sezon jest uznawany przez krytyków jako jeden z najlepszych w historii "Homeland".

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×