"Homeland" sezon 7. po raz pierwszy w Polsce! Premiera w lipcu na FOX! [CO SIĘ WYDARZY]

Już w lipcu wszyscy fani teorii spiskowych, rządowych machlojek i tajemniczych morderstw będą mogli rozkoszować się 7. sezonem "Homeland"! Nowe odcinki jednego z najpopularniejszych seriali na świecie na kanale FOX!

Multimedia

"Homeland" sezon 7. od 29.07.2018 o godz. 20:10 na FOX! - sprawdź program tv

W 7. sezonie "Homeland" Carrie (Claire Danes) porzuca pracę w Białym Domu i zamieszkuje ze swoją siostrą Maggie (Amy Hargreaves). Jednak życie szybko pokazuje, że aby walczyć z dawną swoją sojuszniczką, a obecnie największym wrogiem, czyli Panią Prezydent Keane (Elizabeth Marvel), bohaterka znów będzie musiała zebrać siły oraz zacząć pracować z dawnymi i nowymi sojusznikami. Wszystko po to, by po raz kolejny uratować swój kraj. Czeka ją wiele nieprzyjemności i niebezpieczeństw. Czy Carrie poradzi sobie z tą sytuacją?

Twórcy serialu przyrównują Polskę do Turcji i ogłaszają koniec demokracji w naszym kraju!Zobacz więcej

W jednym z wywiadów Claire Danes tak opowiadała o 7. sezonie "Homeland":

W ostatnim sezonie na Carrie niespodziewanie spadło bardzo dużo cierpienia. Na przestrzeni wydarzeń zaczyna zdawać sobie sprawę, że prezydent nie jest tą osobą, za którą ją uważała. Carrie robi się w stosunku do niej bardzo podejrzliwa i przestaje jej ufać, więc podejmuje własną misję. Wszystko jest bardzo niestałe, niepewne i pełne obaw i to właśnie jest tematem przewodnim siódmego sezonu.

Aby przygotować się do swojej roli jak najlepiej, Claire Danes wiele dni spędziła na rozmowach z agentami CIA i obejrzała wiele filmów przedstawiających zachowania ludzi chorych na chorobę afektywną dwubiegunową, z którą zmaga się grana przez nią bohaterka. Odbyła również kilka rozmów z autorką książek Julie Fast, która również cierpi na tę chorobę. Pośród wielu nagród, które zdobył "Homeland", serial ma na swoim koncie osiem statuetek Emmy oraz pięć Złotych Globów, w tym dwa dla odtwórczyni głównej roli Claire Danes.

TOP 12 najpopularniejszych seriali w sieci. Co lubią oglądać Polacy?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Asociated Press/x-new

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×