"Homeland" sezon 8. Mąż Claire Danes, Hugh Dancy dołączył do obsady finałowej serii! Kiedy premiera?

Hugh Dancy - mąż Claire Danes zagra w 8., ostatnim sezonie "Homeland". Kogo zagra? Kiedy premiera finału? Poznaj szczegóły!

Multimedia

Hugh Dancy dołączył do obsady "Homeland". Aktor pojawi się w ósmym, ostatnim sezonie serialu. Zagra Johna Zabela - zatrudnionego przez Biały Dom konsultanta politycznego, specjalizującego się w polityce zagranicznej. Dancy prywatnie jest mężem grającej główną bohaterkę show Claire Danes. Para pobrała się w 2009 roku i ma dwóch synów.

To koniec Carrie Mathison? O czym będzie ósmy sezon?Zobacz więcej

Zdjęcie do finałowego sezonu wciąż trwają. Premiera zapowiedziana została na 2019 r. Początkowo miał to być czerwiec, niedawno poinformowano jednak, że emisja pierwszego odcinka nowej serii opóźni się. Wciąż nie podano dokładnej daty premiery.

"Homeland" sezon 8. - o czym będzie?

Finałowy sezon "Homeland" przeniesie akcję z USA w odległe kraje, prawdopodobnie do Izraela i Maroko. Po miesiącach spędzonych w rosyjskim gułagu Carrie Mathison (Claire Danes) ma problemy z pamięcią. Mimo to Saul chcę ją wykorzystać podczas negocjacji z Talibami. Showrunner serialu, Alex Gansa zdradzał już także, że bohaterów czeka duży przeskok czasowy, dzięki czemu uda się uniknąć dalszych nawiązań do Donalda J. Trumpa i jego prezydentury. Finał skupi się na wydarzeniach związanych z wywiadem. "Homeland" jest pięciokrotnym zdobywcą Złotego Globu oraz ośmiokrotnym laureatem statuetki Emmy.

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×