"Homeland". Słodko-gorzki finał jednego z najlepszych thrillerów politycznych ostatnich lat. Było kiepsko? Opinie są jednoznaczne!

8. sezon "Homeland" dobiegł końca. Finał jednego z najlepszych thrillerów politycznych ostatnich lat jest teraz szeroko komentowany w sieci. Jak widzowie oceniają słodko-gorzkie zakończenie "Homeland"? Opinie są jednoznaczne!

Multimedia

"Homeland" to jeden z najpopularniejszych i najlepszych seriali ostatnich lat. Produkcja z Claire Danes w roli głównej w 2020 roku została zakończona. Finałowy sezon dostarczył widzom mnóstwo wrażeń, a słodko-gorzkie zakończenie "Homeland" z pewnością będzie jeszcze długo komentowane w sieci.

Showrunner serialu w rozmowie z "Entertainment Weekly" przyznał, że wiedział, gdzie powinna się zakończyć historia Carrie, ale było to dla niego jedynie punktem orientacyjnym. Razem ze scenarzystami skupił się na drodze, jaką musiała ona przebyć w finałowych odcinkach. -Chcieliśmy dla niej czegoś więcej, więc daliśmy jej towarzysza, podwójną relację z nim i misję - powiedział Alex Gansa.

Mąż Claire Danes, Hugh Dancy dołączył do obsady finałowego sezonu! Kiedy premiera?Zobacz więcej

Jak widzowie oceniają słodko-gorzkie zakończenie "Homeland"? Na forach internetowych przeważa opinia, że polityczny thriller dostał jedno z najlepszych serialowych zakończeń w historii telewizji!

Muszę przyznać że lepszego końca tej historii sobie nie wyobrażam . Tak jak przy końcu 24 skończyła się pewien rozdział , tak z końcem Homeland skończył się pewien etap w historii telewizyjnych seriali

Zakończenie REWELACYJNE! Twórcy Gry o tron mogliby od nich się uczyć!:)

A co ty sądzisz o zakończeniu "Homeland"? Czy tak wyobrażałeś sobie finał historii Carrie?

Zobacz galerię

Źródło: Associated Press/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×