Honey o swojej mamie: Ma podobny gust i podchwytuje mój styl

Honorata Honey Skarbek przyznała, że w swoim mieszkaniu ma zbyt mało miejsca dlatego sporą część ubrań oddaje mamie. Nie jest to jednak problem, gdyż obie mają podobny gust.

Honorata Honey Skarbek buduje dom, jednak póki co, musi zmagać się z życiem w niewielkim mieszkaniu. Sporym problemem okazało się znalezienie miejsca na ubrania. Zbawieniem okazała się mama, której wokalistka oddaje część swojej garderoby.

CZYTAJ TAKŻE: HONORATA HONEY SKARBEK BUDUJE DOM [WIDEO] HONORATA HONEY SKARBEK W "DANCING WITH THE STARS. TANIEC Z GWIAZDAMI"?

  • Mam trzy szafy wypełnione głównie czarnymi strojami. Na razie mieszkam jeszcze na 20 metrach kwadratowych, staram się więc oddawać wiele rzeczy. Zwykle trafiają do mamy. Ma podobny gust i podchwytuje mój styl, choć niechętnie się do tego przyznaje. Czarny kolor jest maskujący, bo prywatnie nie lubię zwracać na siebie uwagi. Gdy wracam z sesji zdjęciowej i mam mocny makijaż, chcę go jak najszybciej zmyć. Ale gdy oglądam siebie taką na zdjęciach, podobam się sobie - powiedziała Honey „Skarbowi”.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×