Honorata Skarbek załamana śmiercią Zombie Boya! Piosenkarka wspomina zmarłego. Co się stało? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Śmierć Zombie Boya była dla wszystkich ogromnym zaskoczeniem. Niespełna 33-letni model zmarł w piątek, a jego odejście poruszyło wiele gwiazd, w tym Lady Gagę. Teraz na ten temat wypowiedziała się Honorata Skarbek, która miała okazję pracować z nieżyjącym już Rickem Genestem.

Multimedia

Honorata Skarbek i Zombie Boy, znany ze swoich charakterystycznych, pokrywających całe ciało tatuaży, pracowali razem przy teledysku do piosenki "Sabotaż". Choć było to w 2011 roku, piosenkarka dobrze zapamiętała modela i ciepło wspominała ich spotkanie. Wiadomość o tym, że Rick Genest - jak naprawdę nazywał się Zombie Boy - popełnił w piątek samobójstwo, wywołała u niej skrajne emocje.

Rafał Szatan, Honorata Skarbek i inni już ćwiczą! Czyje piosenki zaśpiewają? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Dzisiaj w nocy dowiedziałam się, że Rick Genest, znany jako Zombie Boy, nie żyje, popełnił samobójstwo... Jestem załamana tym faktem i przeraża mnie to, że coraz częściej dowiadujemy się z mediów i codziennego życia o osobach, które odbierają sobie życie przez rożnego rodzaju choroby psychiczne (...). Miałam okazje poznać Zombie Boya podczas realizacji mojego teledysku do piosenki "Sabotaż", w którym wystąpił. Zapamiętałam go jako tajemniczego introwertyka, który mimo tworzenia bariery dla świata zewnętrznego był dla każdego bardzo serdeczny, uprzejmy, a mimo osiągnięcia w szybkim czasie bardzo dużego sukcesu pozostał pokorny i skromny - napisała artystka w mediach społecznościowych.

Honey zaapelowała też do swoich fanów: Pamiętajcie, że nigdy nie jesteście sami ze swoimi problemami. Wspierajcie swoich bliskich, znajomych, przyjaciół i nigdy nie bagatelizujcie tego, z czym się zmagają. Cały wpis Skarbek zakończyła, podając numery telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży (116 111) oraz dla dorosłych (116 123).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • anio (gość)

    Nowy por,tal ero na którym znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całej Polski i zaagranicy! Załóż konto darmo, przeglądaj oferty! -- www.elaski24.Gq

    04.08.2018 21:12
  • Ela (gość)

    Ico chciał od świata. Przecież chciał być sławny i bogaty. Wszyscy artyści tego chcą a jak już to.ms to szukają niewiadomo co. W tyłkach się poprzewracało. Chyba źe dowidział suę że jest chory

    04.08.2018 12:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×