Horodyńska życzy Malinowskiej sukcesów

Niezwykle spokojnie odpowiedziała Joanna Horodyńska na oświadczenie Karoliny Malinowskiej.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: ROZPAD DUETU MALINOWSKA-HORODYŃSKA MALINOWSKA NIE CAŁKIEM DOSKONAŁA?

Jak zapewnia Kozaczek, emocjonalna deklaracja Malinowskiej "to był to atak uprzedzający. W kuluarowych rozmowach już od dawna mówiło się, że pani Karolina nie będzie miała więcej propozycji współprowadzenia "Gwiazd na dywaniku" ani prasowych ocen stylizacji celebrytów".

Joanna Horodyńska musiała się jednak odnieść do deklaracji Malinowskiej, bo ta wspominała jej nazwisko. Oświadczenie Horodyńskiej opublikował Kozaczek.

*W związku z szerokim odzewem i skalą komentarzy wywołanych wpisem na facebooku Karoliny Malinowskiej czuję się zobowiązana do zabrania głosu w tej sprawie.

Chciałabym zapewnić, że dotychczasowa nasza współpraca układała się w sposób bardzo dobry, czego efektem była niezwykle popularna aczkolwiek zbudzająca różne emocje rubryka w magazynie "Party" oraz program "Gwiazdy na dywaniku" w stacji Polsat Cafe.

CZYTAJ TAKŻE: KAROLINA MALINOWSKA: CHWALĘ SIĘ FAŁDKAMI PRACA SZUKA MALINOWSKIEJ

Z obu tych rzeczy jestem niezwykle dumna.

Każda z nas ma prawo dokonywać wyborów i otwierać się na nowe wyzwania, a ja zawsze kibicuję wszystkim, którzy je podejmują i oczywiście także życzę wszelkich sukcesów Karolinie Malinowskiej.

Ale i ja muszę podjąć wyzwania w nowej sytuacji, a chcę kontynuować swą pracę, choć w nowych okolicznościach. Wierzę, że uda mi się stworzyć wraz z nową osobą , niezwykle barwny, awangardowy i oczywiście świetnie ubrany duet! Do zobaczenia wkrótce.

joanna h.*

W dalszym ciągu nie wiadomo, co było przyczyną rozstania pań ani konieczności publicznego załatwienia tej sprawy przez najbardziej zainteresowane.

Kinowe i telewizyjne hity na ekranie Twojego komputera: kino.telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×