horror

"Nawiedzony dom na wzgórzu" - jak się kończy horror Netflixa? Twórca serialu wyjaśnia znaczenie finałowej sceny! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Nawiedzony dom na wzgórzu" - zakończenie 1. sezonu horroru Netflixa można interpretować na różne sposoby. Dla jednych jest ckliwe i sztampowe, dla innych pełne niuansów, które mogą ułatwić realizację nowych odcinków. Jak się kończy "Nawiedzony dom na wzgórzu" od Netflixa? Twórca serialu wyjaśnia znaczenia finałowej sceny!

29.11.2018Nawiedzony dom na wzgórzu

"Eli Roth. Historia horroru" Czy jesteśmy uzależnieni od strachu? Mrożąca krew w żyłach podróż do świata horroru [ZDJĘCIA]

Jak horror jako gatunek zmieniał się na przestrzeni lat, jaki miał wpływ na społeczeństwo oraz dlaczego fani gatunku są uzależnieni od uczucia strachu? Eli Roth ("Bękarty wojny") w serialu "Historia horroru" rozmawia z najważniejszymi twórcami gatunku i aktorami, którzy wspominają swoje najciekawsze role. Kiedy premiera?

14.11.2018Eli Roth. Historia horroru

"Przebudzenie dusz". Gwiazdy hitów Marvela i Netfliksa razem w kinie grozy! Kiedy premiera? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Mroczne śledztwo, trzy przerażające historie o duchach opowiedziane przez osoby, które spotkały się „oko w oko” z mrocznymi siłami oraz jedna prawda, która będzie bardziej przerażająca niż wszystko, co zobaczyliście do tej pory. Film „Przebudzenie dusz” (oryginalny tytuł „Ghost Stories”) został okrzyknięty jednym z najlepszych horrorów ostatnich lat. Zobaczcie zwiastun produkcji!

01.06.2018Przebudzenie dusz

Poprzednie Następne

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×