#Hot16Challenge2. Cleo dedykuje swoją "gorącą szesnastkę" bratu, który leży w szpitalu. Jej występ zachwycił Internautów!

#Hot16Challenge2 zatacza coraz szersze kręgi w polskim show biznesie (i nie tylko). Swoją "gorącą szesnastkę" nagrała też Cleo. Wokalistka zadedykowała ją bratu, który leży w szpitalu. Ten występ zachwycił Internautów!

Multimedia

Cleo i jej #Hot16Challenge2

Nagrania #Hot16Challenge2 zalewają polski Internet. Zaczęło się od rapera Solara, który pierwszą edycję wyzwania wymyślił w 2014 roku. Tym razem zachęcił do nagrywania krótkich, szesnastowersowych utworów, aby wesprzeć polską służbę zdrowia w walce z koronawirusem. Każdy nominowany ma wpłacić pieniądze na konto specjalnej zbiórki uruchomionej na poratli siepomaga.pl.

Podsiadło, Taconafide, Norbi, Domagała, Brzozowski i inni śpiewają w walce z koronawirusem. Komu wyszło najlepiej?Zobacz więcej

Swoją "gorącą szesnastkę" zaprezentowała także Cleo. Jako jedna z niewielu, nagrała #Hot16Challenge w języku angielskim. Artystka wspomniała na początku, że dedykuje ją swojemu bratu, który leży w szpitalu walcząc o zdrowie. Później podkreśliła też, że "świat nie zatrzymał się dla osób, które walczą z różnymi problemami zdrowotnymi".

Internauci są zachwyceni "szesnastką" Cleo. "Zdecydowanie Twoja twórczość nigdy nie leżała w granicach moich klimatów, ale tutaj... Pozamiatałaś!" - pisze jeden z nich. "Jedna z lepszych 16 jakie słyszałam💕" - dodaje ktoś inny. Trzeba przyznać, że Cleo świetnie wypada śpiewając po angielsku.

Piorun i Dario powracają w "#Hot16Challenge". Jak wygląda rap z kwarantanny?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×